Saksıda ilk günler

hanlife

Yeni üye
Arkadaşlar öncelikle herkese bol hasatlar, merakımı giderme amacı ve yetersiz tecrübem nedeniyle sizlerin yardımına ihtiyacım var. Kısa dönem outdoor tohumum patladıktan sonra saksıya ektim 2 gün geçti şuan için gözle görünür birşey yok, ve ilerleyen günlerde dama almayı düşünüyorum ileriki günlere göre yapmamı tavsiye ediceginiz ve muhakkak yapmam gereken neler olacak bilgilendirirseniz sevinirim

Plata0Plomo

Yeni üye
kanka tavsiye olarak fazla sulama toprak kurudukça 2 3 güne bir sularsın zaten daha baş çıkarmamışlar anladığım kadarıyla pet bardak kapat üstüne pet bardağa bi tane izmarit kadar delik aç içini fısfısla bol bol nem olsun kapat üstlerine bekle şuanlık yapıcak birşey yok bol şans kanka :)

hanlife

Yeni üye
Teşekkür ederim. Birde geçen bir arkadaşım outdoor da kısa dönem diye bir şey yok onlar çadır için geçerli gibisine bir şeyler söyledi fakat yurtdışı satıcısından outdoor kısa dönem diye sipariş verdim, gerçekte böyle bir durum varmı?

Plata0Plomo

Yeni üye
yardımcı olduysam ne mutlu bana kanka kısa dönem uzun dönem bitkilerin genelinde var çadır için geçerli değil fotoperiyodizim hatta araştırabilirsin lisede biyoloji dersinde konu vardı bununla ilgili bu meret yüzünden sadece bitki konularını çok severdim ordan aklımda :)

hanlife

Yeni üye
Kral çok değişik tabirleri var iyi araştırma yapmadan alışamam gibi geliyor bu arada sol gelişme olarak 2. Tohumda kendini belli etmeye başladı umarım diğerleri de boy vermeye başlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • S Chat bot:
  • E eagle54:
    hahahaha***** ******* ********* ********* ********
  • Tropikal.MR Tropikal.MR:
    ********* ********* ******* ********* hahahaha
    +1
  • S SafOt:
    hahahaha ********* ********* ** ***** *** ***** *** ******* *** ** ******* ****** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    +2
  • M mlenium01:
  • 420x 420x:
    +1
  • marcoo marcoo:
  • marcoo marcoo:
  • marcoo marcoo:
    **
  • ndr ndr:
  • ndr ndr:
  • B blasha:
    ******* hahahaha hahahaha* ***** * **** **** * **** ******** ******** ******** ****** ******* ********* hahahaha* ******* ***** *** ********** ****** hahahaha* hahahaha ******* **** *** ****
  • marcoo marcoo:
    ********** ***** ****** ***** hahahaha* *******
  • B blasha:
    ***** ***** ********* ** ***** hahahaha* ********* ** **** ********** ***** ******* *** **** ***** ********** ******** ******** hahahaha ********* ********
  • T tarimbakani33:
  • B blasha:
    ******* ******** ** ********** ***** hahahaha** *********
    B blasha: ******* ******** ** ********** ***** hahahaha** *********