Salviaseller hakkında

nighthero

Yeni üye
Salviasellerden sipariş veren var mı bu yıl içinde? Gümrükten geçiyor mu? Geçiyorsa gümrük vergisi falan ödediniz mi ve kaç TL?

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Yurt dışından gelebilecek tek şey lsd. O da epeydir gelen mektupların açılmasından dolayı ya ulaşamıyor yada polis eşliğinde ulaşıyor. Ne yazık ki son gümrük düzenlemeleriyle bir dönem kapanmış oldu. Ayrıca bahsi geçen olay ithalata girdiği için 20-30 arası yatarı var.

nighthero

Yeni üye
Yurt dışından gelebilecek tek şey lsd. O da epeydir gelen mektupların açılmasından dolayı ya ulaşamıyor yada polis eşliğinde ulaşıyor. Ne yazık ki son gümrük düzenlemeleriyle bir dönem kapanmış oldu. Ayrıca bahsi geçen olay ithalata girdiği için 20-30 arası yatarı var.
Knk 1 yıl önce biri söylemiş forumdan eline ulaşmış düşük dozlarda söylersem bir şey olur mu son 1 yılda mi düzenleme mi getirdiler.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Knk 1 yıl önce biri söylemiş forumdan eline ulaşmış düşük dozlarda söylersem bir şey olur mu son 1 yılda mi düzenleme mi getirdiler.
Kankam şansa bala geçmiştir. Bu düzenlemeyi getiren berat albayrak. Bu kadar mektup ne yapmaya geliyor hepsini açıp bakalım mevzusu yaptı vergi kalemi oluşturmak için. Sonrasında da olay buralara kadar geldi dw de birçok vendor Türkiye ye gönderimi kapadı.

Çok riskli mevzular. Heee dersen ki ben tehlikeyi severim risk de benim göbek adım o zaman buyur dene. Ben şahsen o kadar cesur değilim :)

nighthero

Yeni üye
Kankam şansa bala geçmiştir. Bu düzenlemeyi getiren berat albayrak. Bu kadar mektup ne yapmaya geliyor hepsini açıp bakalım mevzusu yaptı vergi kalemi oluşturmak için. Sonrasında da olay buralara kadar geldi dw de birçok vendor Türkiye ye gönderimi kapadı.

Çok riskli mevzular. Heee dersen ki ben tehlikeyi severim risk de benim göbek adım o zaman buyur dene. Ben şahsen o kadar cesur değilim :)
Eyvallah reis peki yasal olan tohum gibi şeyler söylersem sorun olur mu? Hawaian baby woodrose gibi içinde LSA maddesi olan tohum sipariş etsem sonuçta yasal o konuda sıkıntı yaşar mıyım sence?

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam şöyle eğer yasaklı maddeler yönetmeliğine eklendiyse direkt polisle birlikte gelir yahut hiç gelmez. dw de Türkiye içi gönderim yapan vendorlar var. Ama siparişti oydu buydu derken insanı canından bezdiriyor onun yanı sıra ben şahsi görüşüm hiç bir maddenin onca hapis ve rezillik riski almaya değeceğini düşünmüyorum yinede insanların kendi fikirleri ve kararları.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** ********** hahahaha ****** *** hahahaha* **** ****** ***** ******** ******* ** ******* *** hahahaha** ** ******* *** **
    BABASULTAN07 BABASULTAN07: ** ********** hahahaha ****** *** hahahaha* **** ****** ***** ******** ******* ** *******...