Samsung LM301H EVO kampyanyası güncellemesi

nasa

Doktor
16 NİSAN GÜNÜNE KADAR 240WATT VEYA 120W SAMSUNG LM301H EVO ALIMI YAPACAK ARKADAŞLAR İÇİN GEÇERLİ FİYAT.

240WATT İÇİN 4500 TL
120WATT İÇİN 2700 TL

16 NİSAN 30 NİSAN ARALIĞINDA ALIM YAPACAK ARKADAŞLAR İÇİN İSE

240WATT İÇİN 4800 TL
120WATT İÇİN 3000 TL

ÜRÜNLERDE SAMSUNG LM301H EVO LEDLER KULLANILMAKTA MEANWELL XLG 240H A DRİVER İLE DESTEKLENMEKTEDİR. ÜRÜNLER LUX LÜMEN VE PAR DEĞERLERİ OLARAK PİYASANIN ÜSTÜNDE PERFORMANS SERGİLEMEKTEDİR ÜRÜNLERDE DİMMER MEVCUTTUR. İLK 3 YIL ÜCRETSİZ PARÇA DEĞİŞİMİ SONRAKİ 2 YILDA İSE DEĞİŞİMİ GEREKEN PARÇANIN MALİYETİ KARŞILIĞINDA DEĞİŞİM GARANTİSİ MEVCUTTUR.

ÜRÜN RESİMLERİ

İLETİŞİM VE SATIN ALMAK İÇİN

https://www.gardensgarage.com ADRESİNDEN CANLI İLETİŞİMDEN VEYA SİTEDEN WHATSAPP SİPARİŞ HATTINDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka bunu tam güç açarsan filizlenmeden çiçeğe kadar 6 saksıya bakar , ben 11 L saksıda 9 taneye veg verdım yakın bır şekılde bloomda ekleme yaptım @Mymami

Mymami

Yeni üye
Teşekkür ederim bilgi için kanka. Maddi durumlardan dolayı indoor sistemi için hata yapıp yanlış bir malzeme almak istemiyorum. 3 ağır paçası var (karbonf, ışık , kabin) karbonf motoruyla beraber temin ettim (growsan 190m3/s 100mm ) kabini bez dolapla tasarlıcam ölçüsü ve ışık kombini kaldı max 4 saksı. Bunlar ayarladıktan sonra ilk grow eğitimli bir şekilde büyütüp başımın çaresine bakmak istiyorum

Kanka

Administrator
Yönetici
yetmez 2 tane bakarsın ama 6 taneyi gelişimde geliştirirsin çiçeklenmede ekleme yapman gerekir

hypnose

Yeni üye
kankalar ben de sistem kurmaya çalışıyorum, 2 bitkilik

kabin 60x60,
190m3 Dr.Karbon Filtre Dr.Slient Aksiyel Fan Set

fakat ışık konusunda(gerçi bir çok konuda) çok bilgim yok

Fullspectrum 400W DOB Bitki Yetiştirme Ledi 2.5k -------- Horticulture LS EVO 250W PRO 4.5k

bunlar arasında kaldım, aradaki fiyat farkı hissettirecek kadar var

fullspectrum olan sanırım ebat olarak diğerinden daha büyük,kalın. horticulture nazaran yer problemi dışında uçurum fark yoksa düşük bütçeli olanı tercih edicem malum max 2 bitki

varsa bir desteğinizi alırım :)

kabin 60x60,

Fullspectrum 400W DOB Bitki Yetiştirme Ledi 2.5k -------- Horticulture LS EVO 250W PRO 4.5k

fullspectrum olan sanırım ebat olarak diğerinden daha büyük,kalın. horticulture nazaran yer problemi dışında uçurum fark yoksa düşük bütçeli olanı tercih edicem malum max 2 bitki

Başlıktaki ışık güzel, düşünebilirsin, 60x60 kabin içinde güneş açmış gibi olur.

nasa

Doktor

kabin 60x60,

qb tercih et tabiki kaldı ki 400w ile 2 bitki güzel hasad alamazsın ama qb seni memnun eder

plansmanmoruk

Yeni üye
16 NİSAN GÜNÜNE KADAR 240WATT VEYA 120W SAMSUNG LM301H EVO ALIMI YAPACAK ARKADAŞLAR İÇİN GEÇERLİ FİYAT.

240WATT İÇİN 4500 TL
120WATT İÇİN 2700 TL

16 NİSAN 30 NİSAN ARALIĞINDA ALIM YAPACAK ARKADAŞLAR İÇİN İSE

240WATT İÇİN 4800 TL
120WATT İÇİN 3000 TL

ÜRÜNLERDE SAMSUNG LM301H EVO LEDLER KULLANILMAKTA MEANWELL XLG 240H A DRİVER İLE DESTEKLENMEKTEDİR. ÜRÜNLER LUX LÜMEN VE PAR DEĞERLERİ OLARAK PİYASANIN ÜSTÜNDE PERFORMANS SERGİLEMEKTEDİR ÜRÜNLERDE DİMMER MEVCUTTUR. İLK 3 YIL ÜCRETSİZ PARÇA DEĞİŞİMİ SONRAKİ 2 YILDA İSE DEĞİŞİMİ GEREKEN PARÇANIN MALİYETİ KARŞILIĞINDA DEĞİŞİM GARANTİSİ MEVCUTTUR.

ÜRÜN RESİMLERİ

İLETİŞİM VE SATIN ALMAK İÇİN

https://www.gardensgarage.com ADRESİNDEN CANLI İLETİŞİMDEN VEYA SİTEDEN WHATSAPP SİPARİŞ HATTINDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.
240w modeli tek bitki photo için çok mu olur? 60x60x160 alan için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • D despotdes:
    ****** ******* ***** hahahaha* **** ****** ******* ***** *** ******* ******* hahahaha*****
  • NewGardener NewGardener:
    * ***** ** ****** ****** *** **
  • Night owl Night owl:
    *** **** ** hahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha* ***** **** ***** ****** ***** ***** ****** ******* ****** ******* ***** hahahaha* **** ****** ******* ***** *** ******* ******* hahahaha*****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ***** ** ***** ****** *** ********* * ***** ** ****** ****** *** **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ******** ******** ***** **** **** ******** ******* ***** hahahaha* **** ****** ******* ***** *** ******* ******* hahahaha*****
  • D despotdes:
    ** ******* ****** ****** hahahaha hahahaha* ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ****** *** hahahaha******** *** ****** **** ****** hahahaha**** ******* ****** ****** hahahaha hahahaha* ******
  • H Holland*:
    ********* ***** ***** **** ***** **** hahahaha****** ******** * *******
  • H Holland*:
    * ** *** ** ** ******* * ** *** ***** * ** ******* * ** ******* ** ** ****** *** ******* ** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha ** *****
  • H Holland*:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
    ** ****** hahahaha hahahaha***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ****** ********* ******* ** **** hahahaha* ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • H Holland*:
    ******** ***** ********** ****** ** ***** hahahaha* ******** ***** ***** ****** ********* ******* ** **** hahahaha* *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ******** ***** ****** ***** ****** ******** *** ****** ********* *** ** ****** ******* **** ********* ********* ****** ******* ***** ** *** hahahaha* *** ****** *** ** ** ***** ******
    Bandaleros Bandaleros: ** ******** ***** ****** ***** ****** ******** *** ****** ********* *** ** ****** ******* ****...