Sapı morardı ve yapraklar sarı ve mor acil yardım gelişim durdu

cancos84

Yeni üye
Kankalar bitkimin daha 5. Günü patladı ve yapraklarını çıkardı fakat yaprağın ortası mor ve yeni çıkan küçük yaprakta sararma var 3. Günden beri hiçbir büyüme göstermedi toprağım light mix 2. Haftadan sonra allmixe koyacaktım kankalar sorun büyük gibi bişeyler eksik sanırım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi https://imgyukle.com/i/rnASCn

RE: Problem Büyük Büyümüyor

Dostum daha çok detay ver ki yardımcı olabilelim. Işık sistemi/mesafesi, havalandırma, sıcaklık derecesi, nem vs...
Yani her şeyi kitabına uygun yapıyorsan verilecek en iyi cevap zamana bırakman, sabretmen olacaktır.

cancos84

Yeni üye
Cvp: Problem Büyük Büyümüyor

Nazarian' Alıntı:
Dostum daha çok detay ver ki yardımcı olabilelim. Işık sistemi/mesafesi, havalandırma, sıcaklık derecesi, nem vs...
Yani her şeyi kitabına uygun yapıyorsan verilecek en iyi cevap zamana bırakman, sabretmen olacaktır.

Kankalar güneş varken balkona çıkarıyorum suyu biraz fazla vermiş olabilir 1 2 gün vermeyeceğim akşam olunca da odada dolaba alıyorum orada 3 4 saat 60W yakından ışık veriyorum nem cihazını çalıştırıp sıcaklık en düşük 17 en fazla 28 oluyor nem %40 %80  ışık güneş işte şimdi kardeşi çıktı onunda sapı mor

cancos84

Yeni üye
Cvp: Problem Büyük Büyümüyor

Tohumsuz kankalar kardeşi de böyle çıkıyor siyaha yakın morarmaları mevcut sapı kırmızılıklar var https://imgyukle.com/i/rJOQ8S

EJDEERYAAA

Yeni üye
Sapı ilk başlarda kahverengi mor tonlarinda çıkabilir normaldir sen biraz suyunu fazla vermişsin gibi görünüyor tekrar vermen için 1 2 gün kısa bir süre toprak tamamen kurumadan su verme hem bitkin boğulur hemde kök gelişimi yavaşlar.

cancos84

Yeni üye
3 gün oldu saksıyı degistirdim durum hala aynı bi tane yaprak hala sapsarı durumu çok kötü gözüküyor hiç büyümedi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** *** * ** ******** ***** **** hahahaha ******** ********** ***** hahahaha* **** ********* hahahaha ****** ***** ******* *** hahahaha* ********** ***** hahahaha* hahahaha** *** ***** hahahaha hahahaha
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    *** ** ****** ***** *** ****** hahahaha***** **** ****** hahahaha** **** **** ***** *** ** ***** ******** ****** *** hahahaha **** ******** ******** ** ******* hahahaha
  • K kujo07:
    ***** **** **
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********** **** **** ********* *** ****** *** ***** **** ********* *** *** **** **** ** ****** ******* ** ** ****** ****** ******** *** ***** ** ***** **** *******
    +1
    **** ** hahahahahahahaha** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    **** ***** ** **** **** ** **
  • içiciadam içiciadam:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** ********* ********** ***** *** ******** ***** **** ***** ** ****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** **
  • içiciadam içiciadam:
    ******** **** ** ***** ****** ********* ****** ******* ******** ***** ***** ***** ********* *** **** * **
  • içiciadam içiciadam:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ***** *** hahahaha ** ***** ********** hahahaha* *** ***** **
    TabldotLife TabldotLife: ***** *** hahahaha ** ***** ********** hahahaha* *** ***** **