Sarı site

vovex

Üye
Merhaba kankalar 6 adet gdp bakıyordum ilk hafta 2 tanesini kedim yemişti çiçeklenmeye almıştım 1 hafta önce bugünde geriye kalan 4 taneyi yedi. Bütün hevesimi bitirdi. Kabini ve içindekileride yeni almıştım acaba sarı siteden satsam bunları polis vs. Takibe alır mı beni ? Yada bi sıkıntı olur mu ?

EKLEME:

Son düzenleme:

Turkish man

Doktor
Dostum tam bitti dediğinde başlar her şey bence devam etmelisin. Takibe takılır mısın bilmem ama satıcı değilsen korkmana gerek yok suç unsuru bulundurmuyorsun sonuçta

Ü

Üye silindi 20072

Guest
Geçmiş olsun,sarı sitede bir çok ekipmanin toplu satışı yapiliyor kişisel olarak bende yaptım bir sorun olmadı fakat ilerisi için bir şey olur mu olmaz mı net bir şey diyemem fakat daha bundan sonra grow yapmicaksan,bı heves geldi geçti ise kimse bişe yapamaz daha sat gitsin bro.

vovex

Üye
düşünceleriniz için teşekkür ederim. O kadar emek verip büyüttük 70 cm olanlar bile vardı gece delikten girmiş darmaduman etmiş. Az önce bakmaya gittiğimde gördüm evlat acısı gibi valla. Satıcı değilimde çorbacıdan almaya filan gidiyorum takibe düşersem ordan yakalarlar diyeydi korkum.

Turkish man

Doktor
düşünceleriniz için teşekkür ederim. O kadar emek verip büyüttük 70 cm olanlar bile vardı gece delikten girmiş darmaduman etmiş. Az önce bakmaya gittiğimde gördüm evlat acısı gibi valla. Satıcı değilimde çorbacıdan almaya filan gidiyorum takibe düşersem ordan yakalarlar diyeydi korkum.
Dostum istersen auto bir genetik sipariş et 2.5 aya ahasat alalım beraber :) köftecilere para kazandırmaya gerek yok

Morded

Kıdemli Üye
Valla dostum bu işe ilk başladığında Bi ton olumsuzluk ile savaşıyorsun özellikle de bütçe fazla ayıramıyorsan. Kankanın da dedigi gibi tam bitti dediginde tüm hevesin kırıldığında artık yapamayacağını düşündüğünde başlıyorsun asıl.

Ü

Üye silindi 23063

Guest
kankacım çadırını almayı düşünebilirim satacak olursan haber et. Ama devam etmeni tavsiye ederim maddi engelin yoksa

vovex

Üye
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Hem Maddi sıkıntıda olduğum için hemde ne içtiğimi bilmek için başlamıştım ama böyle oldu. artık ileriki zamanlarda tekrar aranıza katılmak dileğiyle diyelim.

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Dostum tam bitti dediğinde başlar her şey bence devam etmelisin. Takibe takılır mısın bilmem ama satıcı değilsen korkmana gerek yok suç unsuru bulundurmuyorsun sonuçta
Dünyada yaşam başlaması için big bang (patlama) oldu, civcivin yumurtadan çıkması içinde kabuğu kırması gerek, tohumun filizlenmesi için toprak altında karanlıkta beklemesi gerek. Yeni birşeylerin başlaması ancak acı ve zorlukla mümkün olur.

Ü

Üye silindi 25098

Guest
Kanka cidden çok teşekkür ederim düşündüğün için bu devirde senin kadar iyi niyetli insanlar çok nadir var. elimdekileri sattıktan sonra auto tohum sipariş veriyim balkonda yapalım.
kanka lutfen artik kaldir ilanini burdan

Turkish man

Doktor
Kanka cidden çok teşekkür ederim düşündüğün için bu devirde senin kadar iyi niyetli insanlar çok nadir var. elimdekileri sattıktan sonra auto tohum sipariş veriyim balkonda yapalım.
Auto balkon da olmaz bro photo sipariş et yani daha mantıklı kelle ala ala gideceğiz çünkü alınca profilime yaz başlarız hemen. Gübre de organik yaparız sadece minimum maliyet

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    TabldotLife TabldotLife: ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***