Sihirli Mantar Tecrübem

piskolojikdeli

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar bugün size başlıktan da anlaşıldığı üzere yaşadığım deneyimi paylaşacağım. 

Öncelikle bana mantar kanalı sormazsanız sevinirim çünkü bende bilmiyorum

Çevremde bir çoğu kişi bu mantarı şiddetle övdüğü için denemek için büyük bir isteğim vardı. Genellikle doğa da tüketilmesi gerektiği söyleniyordu fakat tembellikten bir arkadaşın evinde iki kişi öğle 12 gibi denedik  :) tabi bunun sonucu bad tribe yakalandım. Tahminen 2 gramı 100 tl gibi bir şeydi bizde 6 gr civarı iki kişi tükettik. Tadı kötü değil de ben rahatlıkla sade yedim, arkadaş ekmek arası yaparak yedi. 30 dk sonra etkisi yavaş yavaş gelmeye başladı. Ilk başlar da çevremde ki nesnelere odaklanmaya başladım. Elin insan vücudun da ki önemini o an fark ettim. Arkadaşımın sanki mutasyona uğruyor gibi suratı gözüme çirkin gözükmeye başladı :) ilk etkilerde evin duvarı çok lüks bir evmiş gibi gözüktü sonra yer, tavan, elbiseler yani ortada renkli ne varsa renkleri çok canlı olmaya başladı, tavan belli bir süre sonra sürekli renk değiştirmeye başladı :) sürekli bir esneme hali vardı. Uyumak istedim gözümü ne kadar kapatmayı denesem de maalesef uyuyamamıyordum. Bi ara canım sıkıldı Youtube dan klip izleyeyim dedim, bir klip açtım trap müzikli sonra hemen görüntü kalitesini kısayım da fazla net gitmesin dedim :) bi baktım video 360p görüntu kalitesindeymiş :) ben şok :) gittikçe göruntü kalitesi öyle bi arttı ki sanki her şeyi 4k da görüyorum. Sesler de o kadar kaliteliydi ki tahminen 300 mt uzakta ki sesleri gayet iyi duyuyorum.  Sonra bu kafa biraz canımı sıkmaya başladı dedim ayılmam gerek. Nette de portakal suyunun kafasını kaçırdığını söylüyorlardı fakat hiç bir işe yaramadı. Bu da beni daha çok üzdü cünkü tahmimen 4 saat oldu hala kafa yaşıyorum. Sonra extasy'nin düşüşüne yakın ama tarif etmesi çok zor bi kafa yaşamaya başladım. İnancım az bişe de olmasaydı o an intihar etme ihtimalim çok yüksekti. Delirmekle delirmemek arasında ki ince çizgiyi yaşadım belki de bu benim o sıralar depresyonda olduğum zaman olduğu için başıma geldi. Sonra  kafası yavaş yavaş geçiyordu bende yürüyebileceğime inandığım için arkadaşın yanından akşam 5 gibi ayrıldım. İstanbul da yaşayan arkadaşlar Mecidiyeköy de ki trafiği iyi bilir :) taksiyle giderken orada ki trafiğe takıldım sonra yürüyerek Ortaköy'de ki evime gitme kararı aldım. Taksiden indim 15 mt sonra tansiyonum çıktı ve aniden yere düşüp bayıldım, gözümü açtığım da çevremde insanlar toplanmış beni ayıltmaya çalışıyordu ama ben bildiğin yaşayan mefta gibiydim :)) işin kötü tarafı da Show tv haberde hep Mecidiyeköy'de Bonzai kullanıpta bayılan insanlar gösterdiği için insanlar bana o gözle baktığını düşündüm :) Allah'tan babyface olduğum için insanlar öyle düşünmemiştir diye ümit ediyorum ama tam bi rezillikti. Kalkıp olay yerinden uzaklaşmak istiyordum fakat elimi kaldıracak halim yoktu sonra çevredekiler ambulanş çağırdi serumla falan yavaş yavaş kendime geldim. Bir daha bunu kullanmayacağım diye kendi kendime söz vermiştim ama belki ilerleyen zamanlarda ruh halim iyi olur, güzel mekan bulursam 1 gr alarak tekrar deneyebilriim :)

mert özmen

Yeni üye
6gramımı paylaştınız kişi başımı 6gram yediniz dostum. imreniyorum ne diyim, mantardada lsd dede arkadaşların ilk dozlarında aynıda alsak onlar hreşeyi görüyor, bende görse halis 0. kafa on numara, ama görsel halisim yok :,D

piskolojikdeli

Yeni üye
Cvp: Sihirli Mantar Tecrübem

mert özmen' Alıntı:
6gramımı paylaştınız kişi başımı 6gram yediniz dostum. imreniyorum ne diyim, mantardada lsd dede arkadaşların ilk dozlarında aynıda alsak onlar hreşeyi görüyor, bende görse halis 0. kafa on numara, ama görsel halisim yok :,D

Arkadaş hafta da bir mantar yiyen manyaktı ve artık 2gr pek kafa yaşatmadığını söyledi o yüzden kişi başı 3 er gr yiyelim dedi. Bende ilk defa deniyorum arkadaşa uydum.. Ne halisler yaşattı fenaydı ama kesinlikle ve kesinlikle evde tüketilmemesi konusunda bad tripli ağır bir tecrübe edinmiş oldum :)

trip1likedo

Yeni üye
Geçmiş olsun reis bende metrobüs köprüsünde benzer bir durumda bayılmıştım kuzenim vardı yanımda o kendime getirdi. onun dışında kimse siklemedi tinerci falan sandılar heralde bizi. baby face çok uzak kalıyor :)

dreamback

Yeni üye
Boru otu "Datura" için de bad tribi görün.Dere kenarlarında bol bol bulursunuz.Ama altınıza sıçabilirsiniz.Fazlası zehirlidir öldürür.
Daturayı araştırmadan içmeyin.Geberip gidersiniz.Türkiye datura cennetidir.Her yerde bulunur.

piskolojikdeli

Yeni üye
Cvp: Sihirli Mantar Tecrübem

mcmurphy' Alıntı:
Güzel tecrübeymiş bro, ambulansa veye hastaneye bi açıklama yapman gerekti mi? :)

Karnım aç olduğu için tansiyonum çıktı dedim ama o mevkii de bonzaiden bayılan çok kişi olduğu için artık ne kadar inandılar kestiremiyorum ? hastaneye götürmesinler diye söyledim sonra yolda indim. Zaten ambulans çalışanı işini severek yapmayan biri olduğu için bıraktı.

mcmurphy' Alıntı:
Güzel tecrübeymiş bro, ambulansa veye hastaneye bi açıklama yapman gerekti mi? :)

Karnım aç olduğu için tansiyonum çıktı dedim ama o mevkii de bonzaiden bayılan çok kişi olduğu için artık ne kadar inandılar kestiremiyorum ? hastaneye götürmesinler diye söyledim sonra yolda indim. Zaten ambulans çalışanı işini severek yapmayan biri olduğu için bıraktı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****