Sizce anlaşılır mı şuan ERKEK/DİŞİ

sertax95

Yeni üye
2.jpg

Sa Benim bitkimle aynı boyda ve bende aynı şeyi merak ediyorum. Şuan belli mi ? Değilse ne zaman belli olur ?

Öncelikle yorumuniçin teşekkürler.
bir sorum daha olacak. şuan kelle alırsan demişsin bunu ben mi belirliyorum öyleyse bu önerdiğin 1 haftalık süreçten sonra ne gibi bi yol izlemeliyim yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Evet siz belirliyorsunuz genelde bitki 4 kat olunca alınır. Daha aşağı da kelle alırsan bitki ölebilir. Kelleyi al bekle strese girecektir çiçek. %90 belli ediyor erkek mi dişi mi diye erkekse tohumlama dişi ise kıllanma oluyor. YouTube de kelle uçurma diye bir kaç video vardı kaldırmadılarsa ise izle nasıl kelle alınır diye çünkü hassa bir konu yalnış almaman lazım

sertax95

Yeni üye
Evet siz belirliyorsunuz genelde bitki 4 kat olunca alınır. Daha aşağı da kelle alırsan bitki ölebilir. Kelleyi al bekle strese girecektir çiçek. %90 belli ediyor erkek mi dişi mi diye erkekse tohumlama dişi ise kıllanma oluyor. YouTube de kelle uçurma diye bir kaç video vardı kaldırmadılarsa ise izle nasıl kelle alınır diye çünkü hassa bir konu yalnış almaman lazım

tamam dır yorum için teşekür ederim izliyicem.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********