SOG Yapan arkadaşlar bir bakın lütfen

Yabani.Grower

Yeni üye
Selam arkadaşlar ve ustalar. Yurt disindan siparis verdigim tohumlar ispanyadan londraya ulasti. Londrada bekliyor. Vaktim yok diye bende patlamazlar düşüncesi ile 29 tane kendi lemon auto bitkimden cikan tohumu suya attim. Pecetede hepsi cıktı. Torfta da hepsi cikti. 28 tane cicek oldu 3 4 günlük. 1000w mh hps sistem var. Köydeki evimin bodrumunda mutfak olarak tasarlanmış küçük oda da sog denemeyi düşünüyorum. Toprak light mix. Gubreler advanced. 7 litrelik 16 adet. 20 litrelik 11 adet saksi var. Fakat ben ya 20 lik saksilara 2 ser adet koyucam. Yada 7 lik saksilara birer adet koyucam. Fakat işığım degismeyecek. En kitelisinden sogutucu mobil klima. Cool tube reflektör. 3 adet 5 litre nem makinesi. 770m3 karbon hava filtresi. Arçelik eski kaliteli cinslerden 40cm lik döner başlı vantilatör. Lütfen bi yardimci olun akıl verin. Şimdi aldığını ışık altına, Almadığını bağa bahçeye koyacam. Az koymak istiyom dışarı. Güneş yeter yetmesine de. Kokusu korkutuyor. Neem oil de var. Potasyum silikatta var. Yani zirhlari bile hazir. Bud factor x. Big bud. Over. Sensy. Bud candy. Vodoo juice. B52 Ek besinlerim var. Beslemeyle ilgili sorunum yok. Sadece bana ufacık yol gösteren bir dosta ihtiyacım var lütfen yardımcı oluverin bir. Şimdiden tesekkurler hersey icin. Daha cok muhabbetimiz olur dostlarım. Yeterki cok gec olmadan yol gösterin. Haydin görüşürüz

higthead

Jolly Green
Selam arkadaşlar ve ustalar. Yurt disindan siparis verdigim tohumlar ispanyadan londraya ulasti. Londrada bekliyor. Vaktim yok diye bende patlamazlar düşüncesi ile 29 tane kendi lemon auto bitkimden cikan tohumu suya attim. Pecetede hepsi cıktı. Torfta da hepsi cikti. 28 tane cicek oldu 3 4 günlük. 1000w mh hps sistem var. Köydeki evimin bodrumunda mutfak olarak tasarlanmış küçük oda da sog denemeyi düşünüyorum. Toprak light mix. Gubreler advanced. 7 litrelik 16 adet. 20 litrelik 11 adet saksi var. Fakat ben ya 20 lik saksilara 2 ser adet koyucam. Yada 7 lik saksilara birer adet koyucam. Fakat işığım degismeyecek. En kitelisinden sogutucu mobil klima. Cool tube reflektör. 3 adet 5 litre nem makinesi. 770m3 karbon hava filtresi. Arçelik eski kaliteli cinslerden 40cm lik döner başlı vantilatör. Lütfen bi yardimci olun akıl verin. Şimdi aldığını ışık altına, Almadığını bağa bahçeye koyacam. Az koymak istiyom dışarı. Güneş yeter yetmesine de. Kokusu korkutuyor. Neem oil de var. Potasyum silikatta var. Yani zirhlari bile hazir. Bud factor x. Big bud. Over. Sensy. Bud candy. Vodoo juice. B52 Ek besinlerim var. Beslemeyle ilgili sorunum yok. Sadece bana ufacık yol gösteren bir dosta ihtiyacım var lütfen yardımcı oluverin bir. Şimdiden tesekkurler hersey icin. Daha cok muhabbetimiz olur dostlarım. Yeterki cok gec olmadan yol gösterin. Haydin görüşürüz

Dostum bize söylenşicek birşey bırakmamıssın herseyin hazır. Bu arada tek saksıda 2 bitki sakın yapma ki kökleri düğümlendirme.

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Küçük alanda çok bitkiyle sog yaparak iyi mahsul alıyolar ama saksın küçük olucak ve tohumun photo olucak auto tohumu zaptedemezsin photoda yapıyolar ya çok kısa veg yada direk bloom olarak büyütüyolar ben yapsam 15 gün kadar veg yaparım bitkiyi çok büyütmeden sürümden kazanıyolar 15/20 grm gibi bitki başı sayı fazladından kazanıyo

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • A anarkokapital:
    **** **** ***** ********** **** *** ****** *** *** **** ****** * **** ***** ****** hahahaha hahahaha ********* **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    **** ****** hahahaha** *****
  • D DrNewMember:
  • A anarkokapital:
  • D DrNewMember:
    hahahaha *** ********
  • B Bacardi:
  • A anarkokapital:
    ** ** ****** hahahaha* ******* ****** ****** ******* ******** ******* hahahaha** ********** ** ******** ******** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
    ********** ****** ****** ***** ******* ******* ***** ******** hahahaha ** ****** *** ***** ****** **
  • kkush kkush:
    *** ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
    *** ********* **
  • A anarkokapital:
  • A anarkokapital:
  • kkush kkush:
  • A anarkokapital: