Solucan gübresi kullanımı

Maruaana06

Yeni üye
Kanka gerekeni yazdim, nasil istesen öyle yap.Yorma beni Allahini seversen, yapilmasi gerekeni ve yapman gerekeni yazdim. Amerika zaten kefis edildi neden tekrar kesfetmeye calisyorsun. Yazdiklarima güveniyorsan yap, yoksa yapma.
Saol ustam toprak fazla yok diye direk saksıya aldim tohumu catlamisti az kök vermişti simdi aldim saksıya ama suyu verdim toprak suyu emmedi nedenki

Yesil888

Ordinaryüs
Ah be kankam, fikir danisiyorsun, dikinin kalktigi gibi gidiyorsun,Yarin git A101 den karton bardak al, altllarini del ve köklenen tohumlari ona al, yada dikinin pesinden gitmeye devam et.Topragin ne, icine perlit karistidin mi? topragi bastirdin ve sikistirdin mi? Ya devam edersin dikine göre sonra alirsin ücün birini, yada forumdaki ustalara güvenip yazdiklarini uygularsin.

Maruaana06

Yeni üye
Ah be kankam, fikir danisiyorsun, dikinin kalktigi gibi gidiyorsun,Yarin git A101 den korton bardak al, altllarini del ve köklenen tohumlari ona al, yada dikinin pesinden gitmeye devam et.Topragin ne, icine perlt karistidin mi? topragi bastirdin ve sikistirdin mi? Ya devam edersin dikine göre sonra alirsin ücün birini, yada forumdaki ustalara güvenip yazdiklarini uygularsin.
Ustam toprak plogran Light mix growkentten almistim için de perlit var normal dediğin gibi içine az bise soluncsn gübresi karıştırdım normal dediğin gibi yaptım bastırma felan yaptım sonra tohumu ektim tohum autoflawer ustam normal çorbacı tohumu deil genetik tohum white widow seni yordugum içinde k.bakma hakkını helal et iyi akşamlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********