Sorun Nedir?

marjunal

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba, outdoor için filizlendirdiğim çiçekler 10. gününde ve yaprakları güzel gelişti ama gövde kısmı çok ince kaldı, üst tarafı taşıyamıyor sağa sola yamuluyor bişeylerle destekleyip kaldırıyorum ama gövdenin böyle kalması can sıkıyor.
10. gününde olduğu için gübrede vermek istemiyorum. Ne yapmam gerekli, yardımcı olursanız sevinirim.

Kızların birinde mantar ya da böcek sorunu var sanırım, onun içinde bir öneriniz varsa sevinirim.

OttoMan347

√SEFİR√
Ana dal gelişmesi için esintiye ihtiyacı var dostum biraz esmasi gerek ki dal rüzgara direnc göstermek için kalınlaşır. Mantar olup olmadığını yaprakları daha yakından net çekersen net anlarız böcek veya mantara çözüm yazalım

marjunal

Yeni üye
Ana dal gelişmesi için esintiye ihtiyacı var dostum biraz esmasi gerek ki dal rüzgara direnc göstermek için kalınlaşır. Mantar olup olmadığını yaprakları daha yakından net çekersen net anlarız böcek veya mantara çözüm yazalım
burası gayet esiyo aslında. estikçe yatıp kalıyo sorun o :)
Mantar sorunu ilk fotoda soldaki bitkide görünüyor ama istersen daha net çekeyim.

Havze

Üye
Sorun yok knk destekle sen o kalınlaşıcak böyle sağa sola yatması sorun değil giderek büyüyüp güzelleşecek. Benimkiler de böyleydi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********