Soul Diesel'im hakkında yardım.

mika

Yeni üye
Herkese merhaba. Soul Diesel (auto) çiçeğim 5.haftasındayım.
- En başından beri 20/4 ışık veriyorum (filizlenme aşamasında 24 saat verdim)
- Çiçeğe yeni geçtim sadece verdiğim besinlerde değişiklik yaptım başka bir değişiklik yapmam gerekiyor mu?
- Autolarda budama yapmalı mıyım? Nasıl yapmalıyım? Yapraklar çok büyüdü yavrular ışık almayacak neredeyse :)

Güzelliğin fotolarını atıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

wolferic

Müptezel
Cicege girmeden en altta yere deyen yada curumus kurumus burusmus olan varsa saglikli fotosentez yaptigini dusunmedigin yapraklari bosuna biyolojik kutleye zarari olmasin diye alabilirsin.karanlikta kalan en alttaki yapraklari yada tifil kalmis dallari cicegin 2 ci haftasindan sonra agirdan almaya baslayabilirsin cicegin son 3 haftasina kadar gereksiz fan yapraklarindan kurtulmus olursun azar azar yavas yavas son uc haftasindada somek kapatan yada somek altinda golgede kalan yapraklari alirsin somekteki yapraklar ve hemen altinda isik alan yapraklar durur son safhadada seker yapraklari harici butun yapraklari alirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • gorilladam gorilladam:
  • angeshar angeshar:
  • angeshar angeshar:
  • angeshar angeshar:
    ** ** ********* ********** *** ***** hahahaha** ********** ********* *******
  • angeshar angeshar:
  • gorilladam gorilladam:
  • angeshar angeshar:
    ******** **
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ********** *** **** ***** ******** **** ******* **** ******* ** hahahaha** *******
  • puslu77 puslu77:
    ****** ****** ******* *** ** ***** ********* ******** ***** ****** *** ********* hahahaha ****** *******
  • angeshar angeshar:
    ****** **** hahahaha**** ***** ******* ** ***** ** ***** ******* ***** ******* **** ** **** hahahaha* ***** ****** **** *****
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    hahahaha* **** **** ******** **** hahahaha***** hahahaha* ****** ****** ******* *** ** ***** ********* ******** ***** ****** *** ********* hahahaha ****** *******
  • gorilladam gorilladam:
    hahahaha ***** ***** hahahaha***** *** *** **** hahahaha ******** * ** ***** ********* hahahaha** ***** ********* **** **** *** * ******* ***** **** ***** hahahaha* ****

****** **** hahahaha**** ***** ******* ** ***** ** ***** ******* ***** ******* **** ** **** hahahaha* ***** ****** **** *****
  • puslu77 puslu77:
    ******* **** *** ****** ******** ** **** *** ******* ***** *** ****** **** ********** **** ** *** hahahaha *** *******
  • angeshar angeshar:
  • puslu77 puslu77:
    *** ** ******** ********** ********* ******** hahahaha
  • angeshar angeshar:
    ** **** ** ***** **** ** ** **** ******** ** **** ***** *** ***** ** ******** ******* ******* *** ******** ******** * ***** ******* *** ** ***** *****
  • NewGardener NewGardener:
    ** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******** ** ******** ********** ********* ******** hahahaha
  • gorilladam gorilladam:
    ****** ********** *** ***** ******** ****** **** hahahaha* ****** hahahaha ****** ***** ******* *** *** **** ****** ***** ******** ******** ******* hahahaha** ******* *** ** ******** ********** ********* ******** hahahaha
  • gorilladam gorilladam:
  • NewGardener NewGardener:
    **** ***** ****** ******* **** hahahaha ****** ********* ***** **
  • K Kas Adam:
    ** **** ** ***** **** ** ** **** ******** ** **** ***** *** ***** ** ******** ******* ******* *** ******** ******** * ***** ******* *** ** ***** ***** ***** *** ******* ****** ****** ******* ***** hahahaha ***** *** ********* **** *** ******* *****
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ********** ***** ******* ****** **
  • gorilladam gorilladam:
    gorilladam gorilladam: ***** ********* ***** ******