Dr.Karbon Filtre İndirim

975 tl olan modelini aldım. çok güzel bi ürün deneme fırsatım oldu ancak kabini yakın zamanda kuracağım daha detaylı bilgi veririm şuanlık cidden mükemmel görünüyor dr karbon filtre sizi üzmez eminim rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

higthead

Jolly Green
Dostum amacımız dogru ve kalıtelı urunlerın bılgısını paylasmaktır. Ne zamanınıza nede paranıza yazık olsun hadı parayı gectım en onemlı sey zaman zamanınıza yazık olmasın. Biz ilk growlar cok hatalar cok yanlıs urunler aldık. bız yaptık sız yapmayın dıye elımızden geldıgınce her konuda destek ve bılgı paylasımımızı yapıyoruz-.

higthead

Jolly Green
Bugün uzun zaman sonra alışveriş için markete gittim,hep telefon uzerınden sıparıs verıyordum ama gıttıgımde fıyatları gorunce sok oldum , abı saka gibi herşeye zam gelmiş.

Bu arada gübrelerede zam gelmiş bile. İnşallah sponsorlarımız çok zam uygulamaz dicem ama euro ve dolar böyle yükselirse yandık.

higthead

Jolly Green
sponsor kapıda ödeme seçeneği sunmuyor ve alışveriş yapamıyorum bu yüzden

Dostum havale veya kart ile ödeme seçenekleri mevcut. Kapıda ödeme yapınca ne oluyor hiç kapıda ödeme alışverisi yapmadım. Bir yerden alışveriş yaparken Sonuçta alırkende ödemiş oluyorum kapıda ödediğimnde de ödemiş oluyorum. Güvenlik açısından kapıda ödeme tercih ediyorsan o daha kötü bilgilerin kargo firmasında kalıyor neler aldığın vs.

Dostum havale veya kart ile ödeme seçenekleri mevcut. Kapıda ödeme yapınca ne oluyor hiç kapıda ödeme alışverisi yapmadım. Bir yerden alışveriş yaparken Sonuçta alırkende ödemiş oluyorum kapıda ödediğimnde de ödemiş oluyorum. Güvenlik açısından kapıda ödeme tercih ediyorsan o daha kötü bilgilerin kargo firmasında kalıyor neler aldığın vs.
direkt kargo şubesinden başkasının adına alıyorum daha güvenli bence

higthead

Jolly Green
Dostum kargoyu almak farklı ödemeyi yapmak farklı. Sponsorda ödeme bilgileriniz kargo yollanıp size ulaştıktan sonra sistemden siliniyor. Binlerce kişinin zaten kayıtlarına database yetmez sunucu gerektırır ona.

Ben 3. ürünümü alırken bir önceki sipariş bilgilerimi verdim.Arkadaşıma ulaşamıyorum hangi ürün olduğunu bilmiyorum aynı ürünü yollayınız dediğimde bilgileriniz silindiği için geçmişe dönük siparişlerinizi göremiyoruz deyip bulamadılar zaten önceki siparişi Buda güzel birşey=)

Kanka

Administrator
Yönetici
Kart bılgılnı verdiğin adama kazandırıyorsun sende kazanıyorsun adam senın işini neden versin haklısın ama bu sıtede sponsorlardan bırının patladıgını duydun mu oyle sorayım sorumu yanı bılgılerınız guvende saklanmıyor. @Sakaryali5454

melek

Üye
Siparişim gelidğinde editliyeceğim fakat sipariş aşamasında çok yardımcı oluyorlar onu şimdiden söyleyebilirim
@higthead kral sağolsun onun yönlendirmesiyle iyi işler yapıyoruz

higthead

Jolly Green
@melekk ne demek dostum sen sağol biz elimizden geldiğince destek oluruz bilgi paylasımı yaparız. Bu arada sponsorumuzda gayet iyi yardım sever bende sevdim=))))

Arkadaşlar sponsorumuz 05.11.2021 tarihine kadar artan kurlardan dolayı kur zammı indirimi

yenuuu.gif

elonmusk

Üye
Yurtdisindan ozenle getirttigim karbon filtreye bin basar , Evde hic koku kalmadi. Cok tribe giriyordum son zamanlarda bu yuzden

matata

Yeni üye
Bende bi 100 bide 300luk normal aksiyel fani var 3ay calistiktan sonra debisi dusmeye basladi ama ses konusunda cok iyi bence digerlerine gore cok sessiz calisiyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha *********
  • A ax-b:
    ******* ****** **** hahahaha*
  • kkush kkush:
  • needrich10 needrich10:
    ******* ***** ****** ******** ***** **** ******** hahahaha hahahaha****
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ******* ********* ****** ******* ****** **** hahahaha ******* ***** ******* **
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ******* ********** ******** ******** *** ** ******** ********** *** ** ******* ********* ******** hahahaha* *** *** **** ***** ***** ********
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** ****** ******** hahahaha** ** ******* ** *** hahahaha ******** * ***** ***** **** hahahaha**
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ***** ****** hahahaha** ****** **** ********* ***** ****** ***
    +1
  • kkush kkush:
    ****** ** ********* hahahaha******** ***** ****** hahahaha** ****** **** **
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    hahahaha***** ********* ****** ******* ****** **** hahahaha ******* ***** ******* **
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ** *** ***** ******** hahahaha**** ******** ****** ***** ******** *** hahahaha* hahahaha******* ****** ****** ******** hahahaha** ** ******* ** *** hahahaha ******** * ***** ***** **** hahahaha**
  • needrich10 needrich10:
    ** ***** ****** *** ***** ****** ******* ********* ******** ***** *** ******* ***** ****** hahahaha** ****** **** **
    ** ********* *** **** ******* ********** ********* *** *
  • T terbiyeligunahkar:
    ********* ****** ******** ***** ******** ** ********* hahahaha*
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha**** ****** ******** ***** **
    **** **** ******* ******* ********* hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** * ******* **** *** ******* ******* ***** ***** ** *** ***** hahahaha*** ** hahahaha* ****** *****
    +1
  • kkush kkush:
    ****** *** hahahaha**** **** **********
    ******* *** ****** *** hahahaha
    ** **** **** ******* **** ***** ***** ********* *** ******* ********** ** ****** ********** **** ** **
  • needrich10 needrich10:
    ****** hahahaha **** *** **** ***** hahahaha** ****** **** hahahaha******** *** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* hahahaha** ****** ***** ****** hahahaha*** hahahaha**** ***** ********** ********** * ******* **** *** ******* ******* ***** ***** ** *** ***** hahahaha*** ** hahahaha*
    T terbiyeligunahkar: ******* hahahaha** ****** ***** ****** hahahaha*** hahahaha**** ***** **********...