Dr.Karbon Filtre İndirim

higthead

Jolly Green
bende yeni başlıyorum bu kabini almayı düşünüyorum sizce mantıklı mı

Dostum hiç yoksa 60x60 kabin yap ama ileride buyutmek ıstıceksın 80x80 kabın dusun derım hem 1-2 bıtkı rahatlıkla bakabılırsın ama senın attıgın lınktekı kucuk olculerde cok ıklımlendırme sorunları yasarsın kucuk oldugu ıcın.

Bruno99

Yeni üye
Dostum hiç yoksa 60x60 kabin yap ama ileride buyutmek ıstıceksın 80x80 kabın dusun derım hem 1-2 bıtkı rahatlıkla bakabılırsın ama senın attıgın lınktekı kucuk olculerde cok ıklımlendırme sorunları yasarsın kucuk oldugu ıcın.
Çadırı kendim yapmayı düşünüyorum plastik elbise dolabının içine folyo koyup ışık karbon filtre alıp yapmayı düşündüm

Amca35

Kıdemli Üye
@Kanka reis sana çok önemli bir soru sorcam. 300 m3 çıkış fanı için odadan çıkaracak yer bulamadım 6cm çapında klima borularının geçtiği delik var oradan çıkış versem çıkar mı acaba çift camı kestirme maliyetine giremicem bi çıkış orası var

Amca35

Kıdemli Üye
Dr.Karbonfiltre artan döviz kurlarından dolayı kur fark indirimindedir bilginize.

Dr.Karbonfiltre Yeni seri Geliştirilmiş Süper Aktif Karbon filtre Stoklarda.,,

Ekli dosyayı görüntüle 14979

Dr.Karbonfiltre artan döviz kurlarından dolayı kur fark indirimindedir bilginize.

Ekli dosyayı görüntüle 14979
S.a hocam. Bende 60x60x160 kabin var 1 tane auto yapiyorum genelde havalandirma olarak sadece growkntte satilan karbon filtre. Setlerlerinden en küçüğü var onuda yeni tasindigim yerde gece calistiramiyorum sesten dolayi sadece gunduz koku icin calisio. Kabini kapatmiyorum ağzı acik surekli kucuk bi vantilatör alip icerde sirkulasyon yapsa yeterli gelir mi ?

higthead

Jolly Green
Giris cikis fani olmadan olmaz dostum.Vanti sadece icerideki havayi dolandirir taze hava gelip cikmadan olmaz ama fermuari ac bu sekil dewam et. Her zaman soylemisimdir. Ucuz etin yahnisi olmazzzz. Butceni ayarlayip bir dsha urun alicaksin bu sefer nolucak asti astarindan pahaliya gelicek. İste bu yuzden www.drkarbonfiltre.com diyoruz.

higthead

Jolly Green
Aynen oyle haklısın;/ saolasin.

Aklında bulunsun 60x60 alanda evet 190m3 cıkıs kullanılır fakat karbonu taktıgında bu 190m3 100m3 lere kadar duser cunku karbon fıltre debı dusurur.

yıne aklında bulunsun Alanında bunu kullanırsan daha saglıklı olur gırıs kuyllanma pencerelerı acıp pasıf havalanrıma ıle. hem 80x80 e de gecersen kullanabılırsın ama 80x80 de bu cıkkısa ek 100m3 aksıyel tıpı fan eklersın gırıse mıs gıb ı olur. Bilgilen diye yazdım dostum.

Aklında bulunsun 60x60 alanda evet 190m3 cıkıs kullanılır fakat karbonu taktıgında bu 190m3 100m3 lere kadar duser cunku karbon fıltre debı dusurur.

yıne aklında bulunsun Alanında bunu kullanırsan daha saglıklı olur gırıs kuyllanma pencerelerı acıp pasıf havalanrıma ıle. hem 80x80 e de gecersen kullanabılırsın ama 80x80 de bu cıkkısa ek 100m3 aksıyel tıpı fan eklersın gırıse mıs gıb ı olur. Bilgilen diye yazdım dostum.

Aslinda 4 5 grow tecrübem var hepsi auto oldu.kapi pencere acik cadirda cok problem yasamadim. Photo deneyim dedim bu sefer ancak ondada 12 saat karanlik dönem isi var ondan sona aklim başıma geldi.giris cikis fani neden hayati onemliymis ;/ Butce toparlana kadar auto devam. Karbonun debi dusurdugunude bilmiyodum not aldim onuda;) cok saolasin

harmanefe

Yeni üye
Sponsor Dr.Karbonfiltre artan döviz kurlarından dolayı kur fark indirimindedir bilginize.

Ekli dosyayı görüntüle 15084
Dostum kusura bakmazsan bi sorum olacak .İlk defa grow işine giriyorum ,yaklaşık 1 senedir de buralarda bol bol okumaya çalışıyorum .Şimdi benim aklıma takılan şu.küçük bir odada yapacağım .bu odaya senin linkini verdiğin ya bu https://www.drkarbonfiltre.com/product-page/890m3-dr-karbon-filtre-vortice-quite-fan-set ürünü aldığım zaman ekstradan giriş çıkış fanı almama gerek kalmıyor dimi? Bu aldığım ürün hem içeri temiz hava verirken ,sonrada içerdeki havayı dışarı çıkartmaya yarıyor dimi?

higthead

Jolly Green
Dostum kusura bakmazsan bi sorum olacak .İlk defa grow işine giriyorum ,yaklaşık 1 senedir de buralarda bol bol okumaya çalışıyorum .Şimdi benim aklıma takılan şu.küçük bir odada yapacağım .bu odaya senin linkini verdiğin ya bu https://www.drkarbonfiltre.com/product-page/890m3-dr-karbon-filtre-vortice-quite-fan-set ürünü aldığım zaman ekstradan giriş çıkış fanı almama gerek kalmıyor dimi? Bu aldığım ürün hem içeri temiz hava verirken ,sonrada içerdeki havayı dışarı çıkartmaya yarıyor dimi?

Dostum attıgın set cıkıs setıdır cıkıs setlerınde gırıs fanları olmaz.

Çıkış setıne göre giriş fanın 300m3 drslient aksıyel tıpı fandır.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B bouuw:
    ****** ****** * **** * ******** hahahaha*** ***** *** ******** **** *******
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
    ********** **
  • Tommy vercetti Tommy vercetti:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** ********* ******* ******** ********* ********* * ** ****** ***** ****** hahahaha******* **
  • B bouuw:
    *** ***** hahahaha*****
  • NewGardener NewGardener:
  • Night owl Night owl:
    ********** ********* **** hahahaha** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ********** hahahaha* hahahaha***** ** *** * * ******* ** ****** hahahaha*** ******** ***** ********* ** * ******* ***** ** ******** * * *** *********
    ****** *** ****** **** ******* hahahaha** ********** *****
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** ** ******** ********* hahahaha**** **
  • M muharremince:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha* ***** ** hahahaha* hahahaha* ***** ****** ********** **** *** ********* ******* ****** ***** *** *** **** ****** ****** ** hahahaha
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
    ** **** ********** ****** ****** ****** *
    ***** *
  • psychdelicman psychdelicman:
    ******** ********** ********** ********* *** ******* hahahaha** ** **** * ****** ******* hahahaha****
    ****** hahahaha**** ******** *** ***
  • Z Zaloo:
    ******** ********* **** **** hahahaha ***** ******** **** *** *** ********** hahahahahahahaha ***** ******** ******** ******
    Z Zaloo: ******** ********* **** **** hahahaha ***** ******** **** *** *** **********...