Sponsor durumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdemli83

Yeni üye
S. A. Kanka lar sponsorda 5 adet g13 sipariş etmiştim o zamanlar biraz sıkıntı vardı elime son kalan 2 tohumu ekmek için herşeyi hazırladım ama maalesef tohumlar ne yaptımsa patlamadı toprağa ektim 1 hafta oldu çıkmıyor sanırım çürüdü. Şimdi acil tohuma ihtiyacım var sipariş versem kaç günde gelir son zamanlarda sipariş veren varmı sponsoru durumu nedir son dönemde sipariş verenler acil cevaplarsanız sevinirim hasatınız bol olsun

R

Ripley'sOG

Guest
Tohumları olması gereken şekilde muhafa etmez isen doğanın kuralı bu hayatını kaybeder.Şuan sponsorlarımızda herhangi bir sorun yok dilediğin gibi sipariş verebilirsin bir ara covid19 dolayısıyla stok sorunu vardı şuan o da kalmadı 3 4 gün içinde kargosunu alıyor herkes forumda biraz takıl yorumları görürsün zaten.Gonul rahatlığıyla verebilirsin

2MoreWeeks

Doktor
S. A. Kanka lar sponsorda 5 adet g13 sipariş etmiştim o zamanlar biraz sıkıntı vardı elime son kalan 2 tohumu ekmek için herşeyi hazırladım ama maalesef tohumlar ne yaptımsa patlamadı toprağa ektim 1 hafta oldu çıkmıyor sanırım çürüdü. Şimdi acil tohuma ihtiyacım var sipariş versem kaç günde gelir son zamanlarda sipariş veren varmı sponsoru durumu nedir son dönemde sipariş verenler acil cevaplarsanız sevinirim hasatınız bol olsun

Kanka Degenetica'yla son siparişim çok ilginçti. Dün öğlen 5 tane NL auto siparişi geçtim, bugün öğlen elime geçti. 1 tohum da hediyeyi unutmamışlar. Hem siteden hem de watsaptan, ilgililerden anında cevap aldım sorularıma.

Şuan sitedeki her tohum stoktaymış. Elini çabuk tut derim.

Mtlstl

Yeni üye
Tohumları olması gereken şekilde muhafa etmez isen doğanın kuralı bu hayatını kaybeder.Şuan sponsorlarımızda herhangi bir sorun yok dilediğin gibi sipariş verebilirsin bir ara covid19 dolayısıyla stok sorunu vardı şuan o da kalmadı 3 4 gün içinde kargosunu alıyor herkes forumda biraz takıl yorumları görürsün zaten.Gonul rahatlığıyla verebilirsin
Hangi şartlar da saklamalıyız dostum var mi önerin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
    T taysın: *** ***