Sprey li TÜTÜN ?

salvador07

Yeni üye
Beyler Geçen Arkadaşım getirmiş bildiğimiz tütün bir uç yaptı hayatımda böyle bir trip yaşamadım.
Fiyatıda hayli bir ucuz anlattığı kadarıyla tütüne sprey sıkıyorlarmış.
15-20 dakika Kafası var.

Bu nedir ne değildir. Nasıl yapıyorlar.

Teşekkürler.

wooZ

Üye
Beyler Geçen Arkadaşım getirmiş bildiğimiz tütün bir uç yaptı hayatımda böyle bir trip yaşamadım.
Fiyatıda hayli bir ucuz anlattığı kadarıyla tütüne sprey sıkıyorlarmış.
15-20 dakika Kafası var.

Bu nedir ne değildir. Nasıl yapıyorlar.

Teşekkürler.
bonzai işte xD Am diye bi kimyasaldı yada ne sıktıkları belli olmuyo içme beynin erir mal olursun çoook zararlı şeyler onlar

Esrarettin Dede

Kıdemli Üye
Keşke tarım ilacı koysalar!
Ya siz bu uyuşturucuların ne amaçla yapıldığını hâla mı bilmiyor musunuz?
İnsanın vücuduna girmesi ölümcül olan kimyasallar söz konusu.. İçince tribe girdim ve bir de ucuz demişsin! Neden tribe girdiğini sanıyorsun çünkü bedenin o b*ku hem ruhen hem fiziken kaldıramıyor.

cokorama

Üye
kanka arkadaşım kullanıyordu zar zor bıraktırdım göz göre göre eritiyor insanı bunun bi üstü metamfetamin. bunu içmek hayatın boyunca alacağın en kötü kararlardan biri olur bi süre sonra ne paranoyaklığın kalır ne düşünme eksikliğin ne depresyonun ne fiziksel sağlık sıkıntıların. Kimyasalın sonu ölüm bunu unutma. merdiven altı lablarda üretiliyor bunlar milleti düşürmek için ve ciddi anlamda bağımlılık yapıyor umarım tekrarlamazsın

Teddy7734

Yeni üye
Eroini de seyreltip tütüne vuruyorlar kral sonrada koreks diye kakalıyorlar. Saçma sapan şeylerin riskini almaya gerek yokk, mariden devam

wooZ

Üye
Kimse güvenmediği sigarayı bile içmesin. Marifet gibi anlatmak istemiyorum geçen 1gr sigara aldım tütünle karıştırıyorum 2 sigara zar zor çıktı çıkmadı diyelim "bilerek hafif yaptım" gece olduğunda şarkımı açıp 1 sigara içim sonra biraz kafamı yaşar yemek yerim yatarım demiştim kendime ve aldığım adam daha yeni tanışmıştım yani ilk alışımdı sigara bittikten sonra bi müzik sesini hatırlıyorum ve titrediğimi ondan sonrada gözümü açtım sabah olmuştu. Gözümü açtığım gibi adamı engelledim. ve böyle bir hataya nasıl düştüğümü sorguladım gerçekten çok kötü bir durum uyuşturucu dediğimiz merat çok kötü birşey xD brokoliden devam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********