Super Lemon Haze Gübre

Makalive

Yeni üye
Selam kankalar slh için gübreye ne zaman başlanmalı? light mix toprak kullanıcam toprağa koyar koymaz gübreye başlıyormuyuz ? bir de co2 ye ne zaman başlamam lazım help lütfen

reaL

Üye
kanka her sorun için konu açman forum kirliliğine yol açar buna biraz dikkat et.
gübre için önerim organik biobizz - grow bloom olacaktır 2.haftadan itibaren gübre vermeye başlayabilirsin ama klavuzda yazanın yarısıyla başlamanı tavsiye ederim.

Gocabodrumlu

Yeni üye
Selam kanka, gübrelemeye 2 yapraktan sonra başlayabilirsin. Fakat ben ilk bi hafta vermiyorum. 3. haftaya kadar kök gübresi veriyorum. 3. haftadan sonra grown gübre vermeye başlıyorum. 
Co2 içinse ışığın bitki miktarın belirleyici olur. Mesela 1 bitki 400 watt ışık altındaysa co2 çokta gerekmez bana kalırsa havadaki co2 oranı yeterli olur. Eğer 1000 watt ışığın altında 1 bitki yetiştiriyosan bitki ışığın potasiyelini max. kullanması için co2 gerekebilir. Burdaki değerler tamamen misali olup mantığını anlatmaya çalıştım. Sonuç olarak;
CO2 + IŞIK = BESİN ÜRETİMİ yani ışık düşükse co2 , co2 düşükse ışık tam verim sağlamaz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ********* **** ******** ***** **** ****** ********** ***** ********* ***** ********* ***** ***** hahahaha ******* ***** **** *** * ******* ***** *****
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ****** **
    *** ** ******* **** ***** ******** **
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • Tiny Tiny:
    **** ***** ****** ** ******* ***** *** *** ***** *** ******* ****** *** ***** ***** **** ****** ******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • Tiny Tiny:
  • Night owl Night owl:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha** ***** *** *********
    +1
    ******* ******** ********** ** ******** ***** **** ******** ***** ********* *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ******* ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ********* **** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ****** **** ********* ******* *** ***** ******* ******* ** ******* ****** ** ***** ***
    +1
  • Tiny Tiny:
  • Tiny Tiny:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ** **** hahahaha*
  • Tiny Tiny:
    ***** ********* ******* ****** **** ********* ***** ********* ***** ********* ****** *** ** ********
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ***** ********* ******* ****** **** ********* ***** ********* ***** ********* ****** *** ** ********