TÜRKİYEDE'Kİ LED SİSTEM ÖNERİSİ

ekremabi

Yeni üye
Tüm kardeşlerime selam olsun, Platformda yeniyiz.
Indoor bir sistem kuruyorum 4 bitki yetiştireceğim Türkiye'de stokta olan LED sistemlerden hangisi en güvenilir ve en verim alabileceğim sistem olur bütçede bir sınır yok.

FLUENCE SPYDRx PLUS LED buldum ama Türkiye'de yok.
Önerilerinize açığım, selametle.

ricksanchez12

Yeni üye
X

xseee

Guest
Kanka ben de bu Lede bakıyorum tek bitki yapacağım küçük bi odadabu w işlerinden çok anlamiyorum faturaya cok yansır mi acaba

blebowski

Yeni üye
Cvp: TÜRKİYEDE'Kİ LED SİSTEM ÖNERİSİ

ekremabi' Alıntı:
Tüm kardeşlerime selam olsun, Platformda yeniyiz.
Indoor bir sistem kuruyorum 4 bitki yetiştireceğim Türkiye'de stokta olan LED sistemlerden hangisi en güvenilir ve en verim alabileceğim sistem olur bütçede bir sınır yok.

FLUENCE SPYDRx PLUS LED buldum ama Türkiye'de yok.
Önerilerinize açığım, selametle.

Cree CXB 3590 ve ya Samsung Lm301B tercihin olabilir. Aliexpress ten alabilirsin. Fazlasıyla işini görecektir.Tecrübe edilmiştir...

Digiturk

Yeni üye
Cvp: TÜRKİYEDE'Kİ LED SİSTEM ÖNERİSİ

xseee' Alıntı:
Kanka ben de bu Lede bakıyorum tek bitki yapacağım küçük bi odadabu w işlerinden çok anlamiyorum faturaya cok yansır mi acaba

200w yansıtacagı fatura üzmez kanka seni.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha *** *** hahahaha** ******* ******** ****** * ***** *****
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ** *** ****** ** **** ***** *** ******** *** *** * ** *** ****** ***** ********** ******** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** **** ********* ** ***** hahahaha ** *** ****** ** **** *****
    +1
    ****** hahahaha ********** ***** ****** ****** ***** hahahaha ***
    ***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** ******* ** *** **** ***** *** **** **
    ******** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** ******** ********** ******* ****** ***** hahahaha** ****** **** ***** *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
    hahahaha** hahahaha****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    +1
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    needrich10 needrich10: *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******