Takviye ışık

Septisist

Yeni üye
İyi forumlar kankalar. 
5x50w cob led sistemimdeki 2 lamba anlayamadığım bir sebepten ötürü patlamış. şuan sistemde 3 cob led çalışır halde ancak bitkiye yeterli gelmeyeceğini düşünüyorum. tohum köfteci tohumu. kabin içinde yeni çiçeklenmeye girmiş 3 dişi var. 
Cob ledleri aliexpressten sipariş etmiştim geliş süreleri uzun olduğu için hızlı, en azından yeni cob ledler gelene kadar bitkileri idare edecek ışıklara ihtiyacım var. ucuz yollu önerileriniz var mı? 
Ayrıca az hasat için bitkilerin bu kadar küçük çiçeklenmeye girmesinde sakınca var mı?
an 3 lü set kullanıyorum big bud a da yakında başlamayı planlıyorum. 
her türlü öneri, görüş, eleştiriye açığım 
şimiden teşekkürler.

https://imgur.com/a/Xby7f8H
fotoğraflar kötü çekilmiş 

dumanınız bol olsun iyi forumlar..

Kemotropizma

Yeni üye
Kanka selam ucuz yollu ve geçici olarak sisteme cfl ekleyebilirsin kızlar çiçeklendiği için 2700k olmasına dikkat et. Ayrıca tam anlayamadım ama saksılar galiba şeffaf, köklerin ışık almayacağı bi saksıya geçmen daha iyi olacaktır. Kök ışık görünce ben kökmüyüm dalmıyım neyim lan moduna girebiliyor.. :D

Septisist

Yeni üye
Cvp: Takviye ışık

Kemotropizma' Alıntı:
Kanka selam ucuz yollu ve geçici olarak sisteme cfl ekleyebilirsin kızlar çiçeklendiği için 2700k olmasına dikkat et. Ayrıca tam anlayamadım ama saksılar galiba şeffaf, köklerin ışık almayacağı bi saksıya geçmen daha iyi olacaktır. Kök ışık görünce ben kökmüyüm dalmıyım neyim lan moduna girebiliyor.. :D

Kanka yorumun için teşekkürler.
doğrudur şeffaflar saksılar bez saksılara almadan önce ilk kök gördüğüm zaman bez saksılara atmak amacıyla şeffaf seçtim saksıları. 
son olarak aliexpress cobundan önceki hasatta çok verim almadığıma inanıyorum kalıcı olarak önereceğin led var mı?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    *** *** ****** ********* *** ** ** **** ****** ********** ******* ******* ****** hahahaha* *** hahahaha ***** hahahaha* ***** **** **** *** ***** **** ***** hahahaha *** ***** ***** **** ********* *** *** ****** ******* **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • psychdelicman psychdelicman:
    ********* ***** hahahaha** *** ***** *** ***** *** ***** ******** ***** *** ****** **** ***** ******* ** ***** ******** ** ***** *** **** *** ***** ********* **** *****
  • kkush kkush:
    *** hahahaha **** ********** ***** ********
    *** ********** **** ******** *** *** hahahaha*** ** ******* *** ** **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    *** *** ***** hahahaha** ********** * ****** ** ***** ******** ********* ***** **** hahahaha**
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ***** ***** ****** ** ***** **
  • kkush kkush:
    **** ********** *** ********* ********** **
    ****** ** ***** ***** *** ***** ******* ** ** ******* hahahaha*** ***** ****** ******* ******* ******* ** *** ** ********* ******* *** *** hahahaha*
  • G greenwolf:
    ******** ******** hahahaha
  • kkush kkush:
    ***** ***** hahahaha ***** ***** ********* ******* hahahaha* ** *** *** ***** hahahaha** ********** * ****** ** ***** ******** ********* ***** **** hahahaha**
  • kkush kkush:
    hahahaha*** ******** hahahaha* hahahaha* ********
  • kkush kkush:
    **
  • G greenwolf:
    hahahaha ****** * **** ******* ********* *** **** ***** *** ******* ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • G greenwolf:
    ********** ****** hahahaha** *** ******** ********** ****** **** *** ****** ***** ** ********* **** ******** ********** ** ******** ******** ***** ****** hahahaha** * ***** ********* ********** ******* *** ******** *** ******
    **** ***** ****** hahahaha*** ***** hahahaha** ***** ** ******** ******** ********* hahahaha** ******** ******* ***** ****** * ****** **** ********* *** *** ********** hahahaha***** ***** ***** hahahaha ***** ***** ********* ******* hahahaha* **
    psychdelicman psychdelicman: **** ***** ****** hahahaha*** ***** hahahaha** ***** ** ******** ******** *********...