Tayland’da dispanser ve grow işi

WeedOfSon

Yeni üye
Tayland pattayada dispanser açıp aynı şekilde birde çiftlik tutup üretim yapmak istiyorum.Bu konuda bilgisi olan ve yardımcı olabilecek varmıdır?

Cloudx

Kıdemli Üye
2 milyon baht sermaye istiyor. Gerekli pazar araştırması yapılır ve konuyla ilgili yeterli tecrüben varsa , why not

Ü

Üye silindi 35723

Guest
Tayland pattayada dispanser açıp aynı şekilde birde çiftlik tutup üretim yapmak istiyorum.Bu konuda bilgisi olan ve yardımcı olabilecek varmıdır?
Merhaba dostum benim tayland hakkında bilgim çok ve en önemlisini söylemek istiyorum hükümet şu anda çocuklarında esrar kullanmasından ve işin çığrından çıkmasından dolayı yeni yasalar getirmeye ve esrarı tekrar illegalize etmeye çalışıyor yakın zamanlarda türkiye ile aynı tarihlerde seçimlere girdi ve eski gerici kafalı rüşvet döndüren hükümet kazandı tekrardan o yüzden bu iş biraz yaş olabilir bu arada kız arkadaşım taylandlı ve ablasının coffe shopu var şu anda onlarda ne yapacaklarını düşünüyorlar kenevir satışı hakkında eğer önemli bir bilgi kulağıma gelirse buraya yazarım

Merhaba dostum benim tayland hakkında bilgim çok ve en önemlisini söylemek istiyorum hükümet şu anda çocuklarında esrar kullanmasından ve işin çığrından çıkmasından dolayı yeni yasalar getirmeye ve esrarı tekrar illegalize etmeye çalışıyor yakın zamanlarda türkiye ile aynı tarihlerde seçimlere girdi ve eski gerici kafalı rüşvet döndüren hükümet kazandı tekrardan o yüzden bu iş biraz yaş olabilir bu arada kız arkadaşım taylandlı ve ablasının coffe shopu var şu anda onlarda ne yapacaklarını düşünüyorlar kenevir satışı hakkında eğer önemli bir bilgi kulağıma gelirse buraya yazarım
Sağol kanka yazarsan illaki görürüm

WeedOfSon

Yeni üye
Kanka selam,bu işin peşine biraz düştüm ve ciddi olarak yapacağım.Bahsettiğin olayın gerçekleşme ihtimali nedir? Veya devlet açıklaması vs varmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • kkush kkush:
    ******** ********** *
    +1
  • kkush kkush:
    **
  • A ax-b:
    *** ********** ********* ******* * **
    +2
  • G ganjasevdalısı:
    ******* ** ******* ********** ***** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha hahahaha* **********
    ***** ***** ******* hahahaha* ***** ******** ***** ********* ******
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha ***** *******
    +1
    * hahahaha* ******** ***** ******* ******
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ******** ***** ********** ********* ********** ***** ******* hahahaha****** ****** ** **** ******* **** *** ** ********** ***** **********
  • D despotdes:
    ****** **** ****** ** *** ******* ** ***** ******* ***** ***** ***** hahahaha* ******* ******** ********** *
  • G ganjasevdalısı:
    *** *** *** **** ********* ******* hahahaha ** hahahaha hahahaha*** **** ***** ******* ******** ***** *** ** ********
  • kkush kkush:
    ******* ***** hahahaha** hahahaha** ** hahahaha***** **** ****** ** *** ******* ** ***** ******* ***** ***** ***** hahahaha* *******
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha ** ********* ****** ******** ** hahahaha* **** ** ********
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
    ***** **** ******* ***** *** **** ****** **** ******* hahahaha ***** **** ******* *** **** *********
  • D despotdes:
    ***** ***** ******** ****** ******** ***** ***** hahahaha*** ******* hahahaha**** ***** hahahaha** hahahaha** ** **********
  • kkush kkush:
    ***** ***** ********** ***** hahahaha hahahaha *** hahahaha ********* hahahaha**** ******* ***** ******** ****** ******** ***** ***** hahahaha*** ******* ********
  • G ganjasevdalısı:
    ******* ***** hahahaha* ******* ********** ***** **** ***** ** ***** ****** ** ********* ***** ***** ***** hahahaha ***** ******* **** *****
  • G ganjasevdalısı:
    G ganjasevdalısı: ********** **** ********* ****