Tecrübeli üstadlar yardım gerekli

Mikoo

Kıdemli Üye
4 gün peçete de çimlendirdim sonra toprağa aldım bugün 22.gün outdoor yapacağım toprağa almak için erken mi ? Toprağa alırken bitkinin tohum yaprağına boğazına kadar gömsem bir sorun olur mu ? Kökler biraz ince gibi
Evdeki imkanlarla 1 hafta daha tutmaya çalış dicem ama bardakta beklemek zorunda kalir. Zaten otdoor bro. Zamanı çok olcak birkinin gelismek icin. Bu hafta havalar soguk gidecek. Firtinalar olacak. Bir muddet bekle. En azindan birkac gün. Ve evet bogazina kadar olmasa da 2 3 parmak kalana dek topraga gomebilirsin. Ama sularken sakın dibine gubreli su dökme ilk 1 hafta. Çünkü gübre yakabiliyor sapı ve böcek ısırmış gibi kiriliyorgubreli su değen sap. Bu nedenle dikkat et bro

staviasscan

Yeni üye
Evdeki imkanlarla 1 hafta daha tutmaya çalış dicem ama bardakta beklemek zorunda kalir. Zaten otdoor bro. Zamanı çok olcak birkinin gelismek icin. Bu hafta havalar soguk gidecek. Firtinalar olacak. Bir muddet bekle. En azindan birkac gün. Ve evet bogazina kadar olmasa da 2 3 parmak kalana dek topraga gomebilirsin. Ama sularken sakın dibine gubreli su dökme ilk 1 hafta. Çünkü gübre yakabiliyor sapı ve böcek ısırmış gibi kiriliyorgubreli su değen sap. Bu nedenle dikkat et bro
Eyvallah brom. Zaten bitkilerden teki canlı diğer 2 si biraz cılız kaldı fazla uzamadılar. Hava durumu elimi kolumu bağlıyor bir sıcak 2 saat sonra dolu yağıyor burada şuan böyle saksıya alıp 15 gün bekletsem evde iyi olacak gibi tohumlar kaliteli. 2si Master Kush 1i white skunk heba edip çürütmekte istemiyorum bitkileri. Bitkilerden teki durup dururken yamuldu 3 gün önce solucan gübresi verdim sıvı olandan. Yaktı galiba resimde hafiften belli oluyor soldaki sap kırıldı sanırsam

Son düzenleme:

staviasscan

Yeni üye
Kanka dışarıya ekerken yaprağın 1cm 2cm altına kadar toprakla doldur yani boyu kısalsın. Bide bence artık dışarıya geçir havalar güzelken
Eyvallah brom cevap için.
Havalar burada sıkıntılı güneşliyken bakıyorsun 2 saat sonra dolu yağıyor saksıya alıp biraz daha evde bekletsem iyi olacak gibi

Son düzenleme:

staviasscan

Yeni üye
Eyvallah brom. Zaten bitkilerden teki canlı diğer 2 si biraz cılız kaldı fazla uzamadılar. Hava durumu elimi kolumu bağlıyor bir sıcak 2 saat sonra dolu yağıyor burada şuan böyle saksıya alıp 15 gün bekletsem evde iyi olacak gibi tohumlar kaliteli. 2si Master Kush 1i white skunk heba edip çürütmekte istemiyorum bitkileri. Bitkilerden teki durup dururken yamuldu 3 gün önce solucan gübresi verdim sıvı olandan. Yaktı galiba resimde hafiften belli oluyor soldaki sap kırıldı sanırsam

Ü

Üye silindi 35142

Guest
Selam, bitkilerin üstüne led ampul 14 watlık güçlü olanından, 1 sarı + 1 beyaz gerekiyor ve zaman saatini 18/6 - 16/8 açık/kapalı ayarlayıp, uykularında kesinlikle ışık göstermemen gerekiyor. Diğer önemli konu da fan il bitkiyi yıkmayacak ama dayanıp güçlenebileceği bir hava akımı gerekiyor. Doğaya salabilmek için 5. sıra yaprak ve sonrası sanırım yeterlidir, 25-30 gün veg. dönemi görmesi gerekiyor. Başarılar dilerim

staviasscan

Yeni üye
Selam, bitkilerin üstüne led ampul 14 watlık güçlü olanından, 1 sarı + 1 beyaz gerekiyor ve zaman saatini 18/6 - 16/8 açık/kapalı ayarlayıp, uykularında kesinlikle ışık göstermemen gerekiyor. Diğer önemli konu da fan il bitkiyi yıkmayacak ama dayanıp güçlenebileceği bir hava akımı gerekiyor. Doğaya salabilmek için 5. sıra yaprak ve sonrası sanırım yeterlidir, 25-30 gün veg. dönemi görmesi gerekiyor. Başarılar dilerim
Brom öncelikle ilgin alâkan için teşekkürler. Malasef uğraşacak vakit yok ışık ve havalandırma için. Bitkileri bir an önce doğaya bırakmak istiyorum. Çevrede insan çoğaldı güvenlik açısından bir yandanda erkenden bırakıp genetikleri çürütmek istemiyorum 2 senedir başarisiz Sonuç alıyorum bu sefer başarmak istiyorum

Mikoo

Kıdemli Üye
Dedigim sey oldu yani. Sapa degdi sap emdi ve kırıldı. Eger tam kırıldı ise geçmiş olsun o daha adam olmaz bro

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 420x 420x:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ** ******* *** ******* ******** ****** ****** ********** ******** ****** ***** ******* **
    +1
  • S sefilzenci:
    * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** **
    ******* ****** ********** ******** ********* ***** ****** ****** ****** ** ******* *** ******** ****
  • 420x 420x:
    **** *** ***** **** ***** *** **** hahahaha* ** ********* ********* *** * *** ********** ******* **
  • 420x 420x:
    * ********* ****** *** **** **** ******** *** ********** ******** ****** *** ***
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ******** **** *** ******* ****** ******* ****** **** hahahaha*** ** ******* *** ******** ****
  • 420x 420x:
    +1
  • 420x 420x:
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha ********* hahahaha ***** ******** hahahaha* hahahaha*
  • T Tropikal.MR:
    ****** ********* **** ***** ******* ***** ****** ***** *** hahahaha ****** ******** ******* * ******* *** hahahaha***
    +2
  • 420x 420x:
    ********* ***** ***** **
    +1
  • 420x 420x:
    ****** ********* **** ***** ******* ***** ****** ***** *** hahahaha ****** ******** ******* * ******* *** hahahaha********* *** ***** **********
  • 420x 420x:
    **** **** ** ********** ***** hahahaha ***** ******** hahahaha**
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    *** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
  • lavrens lavrens:
    **** ***** ******* ***** ****** ***** ******** ******** ****** **** ****** ** ****** ********* ***** ***** hahahaha ********** ***** ****** ******** ********* ***** ****** ***** hahahaha**** ***** ** ********* **** ***** ******* ****** ****** *** ***
    +1
    ******** ***** ****** ******* ******* ***** ***** *** ********* ****** *** ******* *** *** hahahaha***** *****
    +1
  • 420x 420x:
  • 420x 420x:
    ****** * * ****** *** ******* **** *** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* ********* ******* *** ****** **** ********* **
    TroubleStyla TroubleStyla: ****** * * ****** *** ******* **** *** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* *********...