Tecrübeli Arkadaşlar

Grock007

Yeni üye
Dostlar biobiz in neredeyse tüm ürünleri elimde mevcut lakin arkadaştan 100 ml kadar Advanced N. Big Bud ürünü kaldı bana verdi diğer gübrelerle birlikte versem problem yaratır mı big Bud?

Topmax ile çakışıyor kanka onu normalin 4 te 1 kadar veririm o zaman. İşte tek korkum biri doğal gübre serisi ya diğeride kimyasal ürünün doğallığını bozsa bile ne gibi dezavantajları olur bu durumun
Bide top max bitkiyi sömek yapmaya zorluyor big budda aynı kafa bendede ikiside var big bud alınca top max vermekten vazgeçtim top macın çizelgede son haftalar verilmesi gerekiyor diyor ki bencede öyle dikkat et kanka bi daha bak çizelgesine

ben çiçeklenmenin 4. Günündeyim ana bloom gübresi bio-bloom diğer tüm yan gübrelerrim an serisi, daha bi kere verdim gübreli su. Bi bitki hariç diğerleri zımba gibi. Birbiriyle çakışan gübre olmadığı sürece organik kimyasal karışık gitmek sorun teşkil etmiyor en azından benim için ama tabii bu işin ustaları daha iyi bilir.

Son düzenleme:

Grock007

Yeni üye
Bide top max bitkiyi sömek yapmaya zorluyor big budda aynı kafa bendede ikiside var big bud alınca top max vermekten vazgeçtim top macın çizelgede son haftalar verilmesi gerekiyor diyor ki bencede öyle dikkat et kanka bi daha bak çizelgesine

ben çiçeklenmenin 4. Günündeyim ana bloom gübresi bio-bloom diğer tüm yan gübrelerrim an serisi, daha bi kere verdim gübreli su. Bi bitki hariç diğerleri zımba gibi. Birbiriyle çakışan gübre olmadığı sürece organik kimyasal karışık gitmek sorun teşkil etmiyor en azından benim için ama tabii bu işin ustaları daha iyi bilir.
Gene de ağzına sağlık güzel kardeşim teşekkür ederim fikrin için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ** ** ***** ** ******* ******* *** *** ****** *** *** ** *** *** ** ****** **** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ***** *** ******* ****** ****** ******* ** ******** ** ********** **** * ***** ***** ****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** ***** ****** ******** ***** ******* ** ** ** ********* ********* ******** *** ****** ***** *** ***** ********* ****** *** *** ******** ********** ***** ****** ******* ******** ***** ****** ******* ***** ****
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • Night owl Night owl:
    **** ** ** ***** *** ***** **** ****** ** ** ** ********** ***** ***** ******** ********** ***** ****** **** ********** ****** ***** ******** *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** hahahaha**** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • F Firstgrow0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha ******** ******
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ******* ** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ***** ******* ***** ***** ******** ********** hahahaha* ***** ******* ***** ***** ***** ********** ******* hahahaha ***** *** hahahaha****** ****** ********** ****** **** *** ********
  • D despotdes:
    ** ****** ******** ***** *** ***** *** hahahaha*** ***** ********* ********** ********* hahahaha ***** ***** ****** ***** *******
  • D despotdes:
    ********* * ****** hahahaha***** ****** ****** hahahaha****
  • D despotdes:
    ** ******* *** ****** ****** hahahaha hahahaha* ***** ******** ***** ****** ***** **********
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    hahahaha*** **** ********** ********** ******* ****** *******
  • D despotdes:
    ***** ******* hahahaha** ***** ** ******* *** ******* ********** ***** ******** **** hahahaha**** ***** ****** ********
    D despotdes: ***** ******* hahahaha** ***** ** ******* *** ******* ********** ***** ******** ****...