Tecrübeli kankalar yardımcı olursanız çok sevinirim

entelferidunn

Yeni üye
Arkadaşlar bitkilerimi 21 temmuz da suya attım 1 gece patladıkdan sonra nemli peçete arasına aldım 23 temmuz da resimde gördüğünüz gibi bardaklara aldım sizce saksı degişimini ne zaman yapmam gerekiyor bir de bitkileri ne zaman ışıgın altına almalıyım ve son olarak köklendirme gübremi ne zaman vermeye başlayabilirim toprak olarak biobiz light mix gübre olarak green planet tercih ettim
240x120 çadır
700 W quantum board
895 karbon filtre
125 temiz hava fanı

C

Canna

Guest
Dostum hemen isik vermelisin, ama cok az, filizler boya giderse arttir biraz isigi, kök gübresi ilk sulamada vermeye basla. Bardakta 2 hafta filan kalsinlar, iyice gelissin kökler bardakta sonra auto ise son büyük saksiya, photo ise 3-4 lt saksiya al.

C

Canna

Guest
Isigin cok kuvvetli özellikle filiz döneminde cok dikkat et.

entelferidunn

Yeni üye
Işığın 3 ayrı çalıştıra bilme özeliği var filizlenirken 1 tane şeridi çalıştırıyor olsam yeterli olur mu

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ********* ***** **** hahahaha ******** ** ********** ******** ********* ****** hahahaha****** ****** ****** ******* hahahaha ******* hahahaha* ********* **
  • H happyworld:
    ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ****** ******* ********** ** *** ****** ****** ******* ******* **** ********** ********* ***** hahahaha**** hahahaha* ******* ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ******* hahahaha********* **** ******* **
  • H happyworld:
    ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* ********* ********** ******* ********** ********** ****** ********
    H happyworld: ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* *********...