Tedavisiz denetim süpriz test

Selam arkadaşlar forumu çok gezdim ama konuyla alakalı bilgi bulamadım. Zaten tedavisiz denetim gören sayısı oldukça az sanırım.

Sorum su ; tedavisiz denetimde yılda kaç kez sürpriz teste çağırabilirler ? Bilgisi olan biri yazarsa makbule geçer. Bütün denetimli kardeşlerime sabır dilerim :)

KurtlarVadisi

Yeni üye
Selam arkadaşlar forumu çok gezdim ama konuyla alakalı bilgi bulamadım. Zaten tedavisiz denetim gören sayısı oldukça az sanırım.

Sorum su ; tedavisiz denetimde yılda kaç kez sürpriz teste çağırabilirler ? Bilgisi olan biri yazarsa makbule geçer. Bütün denetimli kardeşlerime sabır dilerim :)
6 ayda bir total 5 sene tedavili veya tedavisiz tck 191 5 nisan 2023 denetim bittikten sonrada kalan 4 sene 6 ayda bir 8. Yargı paketi düzenlenmesiyle beraber verilen sonuç.Okursan alt başlıkları yorumlarda var tedavinin olması veya olmaması etkilemez yargı paketini ve tck 191 i okursan her şey net açık yazılmış durumda 6 ayda bir net olarak idrar vericeksin geçmiş olsun dost bu arada

6 ayda bir total 5 sene tedavili veya tedavisiz tck 191 5 nisan 2023 denetim bittikten sonrada kalan 4 sene 6 ayda bir 8. Yargı paketi düzenlenmesiyle beraber verilen sonuç.Okursan alt başlıkları yorumlarda var tedavinin olması veya olmaması etkilemez yargı paketini ve tck 191 i okursan her şey net açık yazılmış durumda 6 ayda bir net olarak idrar vericeksin geçmiş olsun dost bu arada
Hocam çok sagolasin

demirci_45

Yeni üye
Tedavilide iyi halden durum değişebiliyor. Tedavisizde görüştüğün kişi kimdir ve bunu mercilere iletebilecek midir bilemiyorum. Geçmiş olsun bol sabırlar bilader...

harmangenc

Kıdemli Üye
kanka senin başına geldi mi bir de 5 nisan 2023'ten önce denetimi başlayanlar da buna dahil mi çünkü yasa geriye dönük işlemez kanunda

KurtlarVadisi

Yeni üye
kanka senin başına geldi mi bir de 5 nisan 2023'ten önce denetimi başlayanlar da buna dahil mi çünkü yasa geriye dönük işlemez kanunda
Kankacım forumu oku adam 2019 da denetimini bitiriyor 2024 te çağrılıyor 2020 de denetimi bitiriyor başkası 2024 te çağrılıyor daha yeni 2021 de denetimi bitiren arkadaşımı bu ay çağırdılar herkesi çağırıyorlar kafanızda kurup beni çağırmazlar diyip yakmayın dosyayı beni çağırmadılar kanka benim durum farklı ben denetimimi yaktım tebligat bekliyorum duruşma için keşke durum öyle olsaydı be haci geriye dönük işlemez vs kanunlardakiler uygulansaydı ama uygulanmıyor dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** **** ********* ** hahahaha hahahaha*** ********** ****** ** ******* ******* ****** ***** *****
  • F Firstgrow0:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    **
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha ***** ******* hahahaha**** **** **********
  • F Firstgrow0:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • kkush kkush:
    **** ***** ** hahahaha ** ** ** ***** **** ****** *** **** ******** ****
  • kkush kkush:
    * *** ****** ***** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ** ** **** ******* **** ********* ***** * *** ***** ******* hahahaha
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ********* hahahaha* ****
  • kkush kkush:
    ** ***** ********** *** ****** ***** ******** hahahahahahahahahahahaha** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    ** *** ********** ***** **** ********** hahahaha**
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    ********* hahahaha* ******* ********** hahahaha*
  • F Firstgrow0:
    ** ******** **
  • F Firstgrow0:
  • kkush kkush:
    ***** ****** ****** ******** ******** hahahaha