TEK BİTKİ HEDEF400 GR STRAİN CANDYLAND (GÜNCEL)

Chilizz

Yeni üye
Arkadaşlar herkeze selam bi çılgınlık yapıp dwc sisteme geçiş yaptım amacım minimum 3 ay vegde tutup kabini tamamen doldurmak

Genetik candyland
Kabin 120x120x200
Işık şuan için 400 watt mh

20.04.2024 kızım tam 5 günlük

23.04.2024

Solisyon hazırlamaya karar verdim 10 ml grow 10 ml micro 10 ml bloom ppm 250 260 arası olcak şekilde ph sabit 5.5 tutuyorum

28.04.2024

İnanılmaz seri büyüyor dallar arası boğum farkı yok denecek kadar az alt sömek dallarıyla yeni açan sömek dalları aynı boyda gidiyor eğitim olarak sadece topping atıcam gibi görünüyor ph 5.7 su sıcaklığı 17-19 arası gidip geliyor ppm 250 lerde ph sadece 1 kere müdahale ettim genelde sabit haftaya suyu değiştirip ppm 700 lere çıkarıcam

Son düzenleme:

obeb

Yeni üye
Selamlar, bilmediğimden soruyorum. Bu şekilde sistem kullandığın için mi 8.günde bloom gübresi verdin.

kkush

Üye
Bence 3 ay veg e luzum yok.Eğer alan anlamında bir sorunun yoksa sativa dominant bir genetikte 5-6 hafta çimlendirmen yeterli gelecektir.

Bir de hava taşına gönderdiğin boruyu seleye yakın değilde daha uzak bir yerden(kovanın en köşesinden mesela) verirsen temizlerken senin için kolaylık olur.Sistemdeki taşı arada temizlemen gerekli,kökler boruya baya dolanır bu şekilde kalırsa.

Son düzenleme:

Chilizz

Yeni üye
Bence 3 ay veg e luzum yok.Eğer alan anlamında bir sorunun yoksa sativa dominant bir genetikte 5-6 hafta çimlendirmen yeterli gelecektir.

Bir de hava taşına gönderdiğin boruyu seleye yakın değilde daha uzak bir yerden(kovanın en köşesinden mesela) verirsen temizlerken senin için kolaylık olur.Sistemdeki taşı arada temizlemen gerekli,kökler boruya baya dolanır bu şekilde kalırsa.
Eyvvallah brom açıkçası bu kadar hızlı büyüyeceğini düşünmediğim için vegi okadar fazla tutarım diye hesap etmiştim sanırım dediğin gibi 5-6 hafta yeticek

Night owl

Müptezel
Anladım knka mo
Tam sabit değil aslında oynama oluyor ama referans aralığında mevsim olarak şanslı yerdeyim şuan aşırı sıcaklarda mobil klima olur ama ben el yapımı bi su soğutucu için bu küçük dolapların soğutucusu takılabilir mi bilmiyorum çünkü derin su kültüründe yanarsan su sıcaklığı dn ve ph dalgalanmasındn yanarsın

Chilizz

Yeni üye
03.05.2024

4 katta topping atıldı büyük fan yaprakları temizlendi manual lst yapıldı tüm sömek dalları eşit şekilde büyüyor bi kaç güne ppm arttıırıcam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
    ****** ****** ******* *** hahahaha **** ********** hahahaha*
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    ******** **** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********* hahahaha**** **
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • Emmy Emmy:
    ****** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • VendettaX VendettaX:
  • Emmy Emmy:
    ***** ** ******* *** ********* *** ***** ******* **** ***** ******** ** ******* ******* ***** ******* ****** ** ***** ***** ******* ********* ****
  • VendettaX VendettaX:
    ****** **** ******* hahahaha ** ***** ****** ****** ******** ******* ***** ******* ** **** hahahaha ****** ******** *********
  • VendettaX VendettaX:
    ***** ** hahahaha ***** hahahaha ******* ****** ******* ***** ****** ****** ***** ******** ** ********** ****** ****** *** ***** hahahaha** ** **** **** ******* ******* hahahaha ******* ******* ** ** **** **** *** ****** *** *****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
  • VendettaX VendettaX:
    ******** hahahaha ********* ****** ***** *********
    VendettaX VendettaX: ******** hahahaha ********* ****** ***** *********