Tek konuda tüm grow

Yeniinan

Yeni üye
Arkadaşlar herkes burayı öneriyor diye geldim yardım istiyorum sizlerden siz gelip konumu siliyorsunuz çok zor veya saçma bişe sormadım sadece ilk defa yetiştirecem dış mekanda yapmak istiyorum forumu dolaştım herkes farklı şeyler yazmış düzgün bilen arkadaşlar neler yapmam gerektiğini kısa kısa söylesede benim gibi arkadaşlar da yararlansa

Yeniinan

Yeni üye
RE: Yapmayın saçma işler

Yazdığım gibi saatlerdir konuları geziyorum düzgün cevaplar yok yeni başlayanlar için kimse mi bilmiyor bu işi

Halfpro

Yeni üye
Cvp: Tek konuda tüm grow

https://tohumsuz.com/forumdisplay.php?fid=15

Aradigin butun sorular burda var bi goz at

SpreysizSkank

Yeni üye
Cvp: Tek konuda tüm grow

Yeniinan' Alıntı:
Yazdığım gibi saatlerdir konuları geziyorum düzgün cevaplar yok yeni başlayanlar için kimse mi bilmiyor bu işi

Kanka burada herkes farklı alet, makine kullanarak kendine göre çözümler geliştiriyor. Örneğin pH düşürmek için limon tuzu uygun değildir diyende var hayır ben kullanıyorum sıkıntı çıkmıyor diyende var. Sana tavsiyem bir günde öğrenilecek şey değil oku ve tecrübe et. Her şeyde kesinlik arama bazı evrensel şeyleri bil gerisi zaten gelir. Bu kaynak sana yardımcı olacaktır.

https://we.yesiloda.co/d/27-evde-esrar-yetistirmeye-giris

Fallinweed

Yeni üye
Kardeşim adam akıllı araştırmadan öyle sadece bir konu okuyarak growu çözemezsin. Tabii ki herkes farklı alet ve sistem kullanacak. Herkes kendine daha doğru geleni ve bütçesine göre olanı yapıyor. Kusura bakma ama armut piş ağzıma düş istiyorsun sen. Ben growa karar verdikten sonra 1 ay boyunca hiç durmadan sadece araştırma yapıp okudum. Bana da artısı bitkiyi yetiştiremeyip ziyan eden bir çok growerdan daha fazla bilgi kazandırması oldu. Bir günde çözülecek mevzu değil anlayacağın. Ayrıca iyi araştırırsan sadece bu forumda bile onlarca bilgi edinebileceğin konu başlıkları var. Daha detaylı bakmadan foruma sallamazsan sevinirim. Ha her şey çabuk olsun istiyorsan dışarıda bir sürü torbacı var paranı ver iç knk. Dumanın bol olsun.

szrlkrsii

Müptezel
kanki en nihayetinde tohum bu at toprağa yetiştir kafan almıyosa bu kadar kurcalama, adamların bahsettiği mevzu herkesin farklı bi şey demesi, biri öyle yetişen cigarayı seviyodur biri başka türlü, yumurta kırmak gibi düşün ben karabiberli seviyorum böyle yapiyorum sen soğanlı seversin soğanı önce koyar öyle pişirirsin, ha ben peynirli severim mesela :D
Herkesin farklı bi yorum yapması ondan sana basit gelen kolayına kaçan ya da hangisi ilgini çektiyse el verişliysen o tip yetiştir, yoksa cannabis bu kolay yetişen bi bitki zaten mevzu sabretmek bende attım 3 tane blue dream bekliyorum mesela :')

Kanka

Administrator
Yönetici
Kankacım hangi gübre toprak kullanırsın bilmem sana kalmış ama outdoor a başlaman için sana tavsiyem 10 nisan gibi at tohumları tam yetiştirme dönemi :)

Yeniinan

Yeni üye
ustalar ben sizin bu atarlı konuşmanızı hiç çözemedim adam akıllı yazmışım bilmediklerimi bak adamlar ne güzel tavsiye vermiş geliyorsun burda konuşuyorsun bedavaya bildiğin bişe varsa yaz yoksa geç git biri yazmış şu gübreyi kullandım diye ama az hasat almış doğrusunu soruyorum ben size şunu şunu kullansan daha iyi olur gibisinden

https://tohumsuz.com/showthread.php?tid=6316 Malzemeler ve bazı inceler hakkında  bilgi içerir bu konuya yorum olarak sorunuzu yazabilirsiniz  elimden geldiğince cevaplarım 7/24 online gibi birşeyim ama emin olun araştıran herşeyi öğrenir.
https://tohumsuz.com/showthread.php?tid=6424 Burda ise auto og kush yetiştiriyorum günlük tutuyorum ne yaparsam yazıyorum bakmak isterseniz diye bıraktım.
NOT : Esrar yetiştirmek zor birşey değil arkadaşlar hepiniz yaparsınız önemli olan düzgün yapmak bu yüzden oku oku oku.

Yeniinan

Yeni üye

Catrex ustalar bakım hâlâ öyle konuşuyorsunuz konu başlığını ben yapmadım admin değiştirdi bilip bilmeden konuşmasan ne güzel olur benim yazdığımı olumuyorsunuz galiba yukarda arkadaş link bırakmış bilmiyordum orayı girdim okudum öğrendim bişeyler bilgi vermiyecekseniz yazmayın bişe

Grower Canna

Yeni üye
Dostum toprağı kaz davar gübresi ile karıştır toprağı at tohumları Haziran ayında erkek bitkiler taşak çıkartır çiçek açmadan onları kopart ki dişileri tozlayıp kafa yapıcı maddeyi etkilemesin sonra bitkini sıcak havada sabah erken saatlerde 2 günde bir sula Eylül sonu gibi hazır bu kadar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****