Tek saksı auto LED durumu olmayanlara

deyorke

Moderator
Selam arkadaşlar sizlere kullandığım ucuz yollu aliexpresden alınmış LED lambayı paylaşıcam durumu olmayan tek saksı auto yapmak istiyen arkadaşlarıma gelsin.
Ben 17 20 Euro bişey ödedim tr de artık ne kadar ediyorsa bakarsınız ben yurtdışında yaşıyorum tabiki buranın elektrik fiyatları farklı bu LED lamba saat 20/4 açık bıraktım günlük 0.90 kW yaktı sanırım herkes için uygun bir rakam şimdi sizlere bu LED le yaptığım bitkileri paylaşıcam olmaz diyenlere gelsin eğitim şart :) Arkadaşlar ben profesyonel değilim ama bu forum da ne profesyonel ler var şait oldum.iki auto yaptım şimdi iki dişi var xcd ustanın tekniğini kullanarak organik gübre kullanıyorum aklınızda olsun pul koleksiyonu kadar gübrelerle uğraşmanıza gerek kalmıyorIMG-20231002-WA0020.jpgIMG-20231002-WA0019.jpgIMG-20231002-WA0002.jpgIMG-20231002-WA0013.jpgIMG-20231002-WA0017.jpgIMG-20231002-WA0014.jpgIMG-20231002-WA0012.jpgIMG-20231002-WA0009.jpgIMG-20231002-WA0008.jpgIMG-20231002-WA0005.jpg

Son düzenleme:

deyorke

Moderator
Kanka hangi modelini almam gerekiyor bunun tam ismi ney 2 3 tane sipariş veririm eğer sen ben kullandım gözün kapalı al kanka dersen tam olarak hangisi ise bu kullandığın solersen sevjnirim qbc MBC modelleri yazio biseler yazio sendekinin tam olarak ismi ney bide başka yerden bulup link atar mısın bana ya stoklar i bitmiş bunların hep attın linkteki
Selam kanka benim aldığım firma kapanmış bu adres deki de aynı ürün
https://a.aliexpress.com/_msLxMNi

Son düzenleme:

deyorke

Moderator
Kanka hangi modelini almam gerekiyor bunun tam ismi ney 2 3 tane sipariş veririm eğer sen ben kullandım gözün kapalı al kanka dersen tam olarak hangisi ise bu kullandığın solersen sevjnirim qbc MBC modelleri yazio biseler yazio sendekinin tam olarak ismi ney bide başka yerden bulup link atar mısın bana ya stoklar i bitmiş bunların hep attın linkteki

2 tane alsam bundan benim işimi görür dimi tek bitki yada 2 bitki kanka sana guveniyorum
Kanka içiniz rahat etsin diye hasat fotoları paylaştım yanlız bak auto bitkiden bahsediyoruz

rodosto

Yeni üye
Kanka kabinden bahseder misin biraz bende microgrow tarzı yapmak istiyorum tek bitki olabildiği kadar küçük yerim yok bilgi verirsen sevinirim

Ü

Üye silindi 32564

Guest
Kanka süper düşünmüşsün. Ucuz yollu F/P ışık arayan arkadaşlar için güzel olmuş. Hasatın bol olsun :)

veryansın

Yeni üye
kanka güzel paylaşım. bu ışığın lux değeri nedir söylermisin . bendeki 18k ve hiç yeterli değil.

deyorke

Moderator
Selam görünce yazayım dedim. Deyorke'nin tavsiyesi üzerine ve kısıtlı bütçe ile yaptığım için; onun kullandığı 50 wattlık modeli, aynı modelin 65wattlığını aldım. Kendisi auto ile yaptı, ben photo deneyeceğim. Allahtan kötü bir şey olmazsa 2-3 haftaya başlamayı düşünüyorum. Son birkaç ekipmanım kaldı.
Hayirli olsun knk yapta icratlarini hep birlikte gorelim ben de yeni yilda baslicam ins kolay gelsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Night owl Night owl: ***