Thc yağı için doğru yöntem nedir

beatkafa

Yeni üye
Arkadaşlar herkese selam
Öncelikle bu video ile yola çıktım çok basit görünüyor

Fakat onun aldığı coconut oil katı madde eritiyor ben sıvı aldım sorun yaratır mı?
Ürün bu..

Bide bu işlem için her budanan fan yaprağı fayda eder mi?

Son düzenleme:

muadip

Müptezel
Kanka ben demedim beğenmedim. Ben katiyla denedim.fan yaprağı olmaz şeker yapraklarından zayıf someklerden yapabilirsin.

THC yağını keşfeden adam Rick Simpson amcamızdır ve THC Oil yazan siteler olsada asıl adı RSO Oil yani Rick Simpson Oil şeklinde yeryüzü tanımıştır ilk olarak..işte bu dedemiz bu yağla kanseri yendiğini ilan ettiğinden beri pek çok yağ çıkarma tarif edilse de Rick Simpson dedemiz en iyi-zararsız ve uygun fiyatlı çözüm için %99luk İzopropil Alkolü öneriyor..

kova içine şeker sömeği,üzerinde trichome olan yaprak-dal parçaları ve budlardan oluşan karışımı atıyorsun..kovaya yeter miktarda izopropil alkol atıp 2-3 dakika karıştırarak komple çözünmesini sağlıyorsun..daha sonra ince mikron elek yada o vazifeyi görecek tülbent tarzı bişeyle süzüyorsun..cannabis parçalarını ,içinde RSO yağı bulunduran sıvıdan ayırıyorsun yani..süzdüğün sıvı karışımı alevsiz-dibi tutmayan elektrikli tencereye döküyorsun.. 190-220 C derecede civarında bi ısıyla alkolün uçması sonucu geriye katran tarzı kalan RSO yağını şırıngaya çekip buzdolabında saklıyorsun.. olay bu

Stretch

Yeni üye
Benim arkadaş sigarayı ayıklayıp blenderdan geçiriyor sonra saf alkole koyuyor kavanoza dolaba atıyor birkaç saat sonra çıkartıp bir kabın içine tülbent yardımı ile süzüyor baya sıkıyor suyunu çıkartıyor. Sonra o kabı su dolu bi tencerenin içine koyuyor tencerenin içindeki su kaynıyor suyun içindeki kabın içindeki yağ ve alkol ısınıyor alkol buharlaşıyor en son katran gibi yağ kalıyor. Şırıngaya çekiyor kullanıyor. Akışkan olmadığı için hepsini çekmek zor oluyor kabın içinde kalan yağı da kek malzemelerini o kapta karıştırarak kek yaparak değerlendiriyor. Ben hiç yapmadım ama yaparken çok izledim. Süzülen sigaranın posası daha sonra da içilebilir içinde illa thc kalıyo az da olsa. Sıfır ziyan en iyisi. Ama en büyük sıkıntı o alkolün hepsinin buharlaşması 6 7 saat felan sürüyor bu süre zarfında mutfak fena kokuyor bütün mahalle alkol kokuyor.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
THC yağını keşfeden adam Rick Simpson amcamızdır ve THC Oil yazan siteler olsada asıl adı RSO Oil yani Rick Simpson Oil şeklinde yeryüzü tanımıştır ilk olarak..işte bu dedemiz bu yağla kanseri yendiğini ilan ettiğinden beri pek çok yağ çıkarma tarif edilse de Rick Simpson dedemiz en iyi-zararsız ve uygun fiyatlı çözüm için %99luk İzopropil Alkolü öneriyor..

kova içine şeker sömeği,üzerinde trichome olan yaprak-dal parçaları ve budlardan oluşan karışımı atıyorsun..kovaya yeter miktarda izopropil alkol atıp 2-3 dakika karıştırarak komple çözünmesini sağlıyorsun..daha sonra ince mikron elek yada o vazifeyi görecek tülbent tarzı bişeyle süzüyorsun..cannabis parçalarını ,içinde RSO yağı bulunduran sıvıdan ayırıyorsun yani..süzdüğün sıvı karışımı alevsiz-dibi tutmayan elektrikli tencereye döküyorsun.. 190-220 C derecede civarında bi ısıyla alkolün uçması sonucu geriye katran tarzı kalan RSO yağını şırıngaya çekip buzdolabında saklıyorsun.. olay bu
Kanka rso yaptım bir kaç kez fakat ne sigaraya damlatarak nede kapaktan vurarak. Yemenin haricinde hiçbir şekilde verimli olmadı

Kanka rso yaptım bir kaç kez fakat ne sigaraya damlatarak nede kapaktan vurarak. Yemenin haricinde hiçbir şekilde verimli olmadı
yemek için zaten bu yağ.. yuttuktan sonra kafası 1 saatten sonra gelmeye başlıyor 2 saatte maksimum dozuna ulaşıyor..bizim sindirim sistemimizde böyle işliyor olay..ilk etapta pirinç tanesi kadar yutacaksın,kafasına bakacaksın 2 saat sonra..ona göre dozunu ayarlayacaksın..

Ü

Üye silindi 19785

Guest
yemek için zaten bu yağ.. yuttuktan sonra kafası 1 saatten sonra gelmeye başlıyor 2 saatte maksimum dozuna ulaşıyor..bizim sindirim sistemimizde böyle işliyor olay..ilk etapta pirinç tanesi kadar yutacaksın,kafasına bakacaksın 2 saat sonra..ona göre dozunu ayarlayacaksın..
Benim yaptığımın kafası epey ağırdı yılların içicisi arkadaşa bile kremalı bisküvi arasında verdim adam 4 saat boyunca 15 dakika arayla abi ben hiç iyi değilim diyerek gecemizi pij etmişti

zaten
Benim yaptığımın kafası epey ağırdı yılların içicisi arkadaşa bile kremalı bisküvi arasında verdim adam 4 saat boyunca 15 dakika arayla abi ben hiç iyi değilim diyerek gecemizi pij etmişti
kafası çok ağır..ertesi güne de sarkıyor..bedenen de yoruyor,hareket etmek istemiyor insan,tembelleşiyor..ben o yüzden böyle kektir,firecrackerdir veya yağ çıkarma işlerini çok yapmıyorum.. bi yiyorsun 4-5 saat geçmeyen bi kafa..ne bileyim kontrol dışı biraz,senede 10-20 gün anca,diğer günler hep cugara :)

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Etki direkt indicaya dönüyor ama dediğin gibi insan kımıldamak bile istemiyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    ****** ******** hahahaha********* ***** ********* **** ********** ***** ********* ***** ***** ******* ****
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********** **** *** ***** hahahaha ****** hahahaha* *******
    ***** **** ******** ** *** hahahaha** *** * *** ** *** ********** ***** ****** ******** ******* ********* ****** ******** hahahaha****
    +1
    * ******* *** hahahaha*** ****** ******* **********
  • muadip muadip:
    +1
    * ***** ***** ****** ***** ** **** ******** ******** ***** ***** **** *** ****** ****** ****** ***
    hahahaha** ***** ******
    *** ** ***** ** ******* **** ****** ******* ******* ** ******** * ***** *** ********* **** **
    ***** ******** ***** ********* *** ******** ****** ********* ******* ****** ***** **
  • muadip muadip:
    **
    +1
  • Y Yer1n7kat6:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******* ** hahahaha** **** ** ****** ******
    +2
    +1
    ****** ***** *** ****** ********** ***** *** ** ****** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    +1
    +1
    hahahaha***** ** ****** ****** ****** ********** ******* **** hahahaha* *** ***** ********* ****** ********* ******** *** ****** ****** hahahaha ** ********** **** ******** ******
    ****** ****** ****** ********* ********* hahahaha ****** **
    ****** ****** ***** **** ********* hahahaha ****** **** * ** ********** *****
    TabldotLife TabldotLife: ****** ****** ***** **** ********* hahahaha ****** **** * ** ********** *****