Tohum önerisi lütfen cevapsız bırakmayın tecrübeli arkadaşlar

Uchihasasuke1

Yeni üye
Degeniticadan tohum sipariş edeceğim ama çok çeşit var kafam karıştı. Sativa olan, kolay yetişen, ve çok mahsül alabileceğim tohum önerirmisiniz(hiç yetiştirmedim ilk olacak o yüzden bakımının kolay olması önemli) şimdiden teşekkürler yardımcı olanlara

Ü

Üye silindi 36721

Guest
İlk yetiştirmeye photo bakmanı tavsiye ederim bende 2 growdur corbacı photo bakiyorum 3.ye merakımdan lemon haze auto alicam sponsordan

A Lone

Kıdemli Üye
Kankam photo dediğimiz olay ışık dongulerini biz ayarlıyoruz vegde 18.6 , 20.04 yada 24.0 veririz aydınlığı . bitki sürekli gelişir 12.12 ye aldığımız da ise bitki çiçeklenme olayı başlar ve minimum 6,8,10 hafta cicekte kalır calyx lere bakarız trcome lar raki rengine girmisse hasat ederiz yasa kehribar rengine dönene kadar bekleriz .

Auto tohumlar için 20.04 veya 24.0 ışık dongusu vardir ve bitkiye bağlı kendisi çiçeklenme evresine kendisi geçer yine minimum filizden hasada gecen sure 90 gun ve uzeridir .

pneuma

Yeni üye
Dostum sana tavsiye edeceğim tohum bluedream olur.
Ben ilk growumda bu bitkiye bir hafta su veremedim. Yapraklar kendisini saldı sonra kendisini toparlardı.
Gübreleri arıtılmış suyla verdiğim ve takviye kalsiyum vermediğim için kalsiyum eksilikliğinden birçok yaprağı sarardı döküldü fakat onu da toparladık.
Sonuç olarak belki alacağım hasat bu süreçte düşmüştür fakat yine de onca şeye rağmen kayda değecek bir hasat aldım. Bence bundan da önemlisi tamamen ümidi kestiğim etkisi de daha once ictiklerimden çok daha fazla iyiydi.

Ben de senin gibi ilk tohumumu neyden alsam diye düşünürken bluedream in dayanıklı bir genetik olduğunu okumuştum birebirntest etmiş oldum.
Ayrıca zamanın kisaysa auto da başlamanda hiçbir sıkıntı yok. Benim ilk growumdu ve autoydu.

Degeniticadan tohum sipariş edeceğim ama çok çeşit var kafam karıştı. Sativa olan, kolay yetişen, ve çok mahsül alabileceğim tohum önerirmisiniz(hiç yetiştirmedim ilk olacak o yüzden bakımının kolay olması önemli) şimdiden teşekkürler yardımcı olanlara
öncelikle hayırlı akşamlar kanka jack herer tavsiye edebilirim içtiğim güzel sativalardan dı kendisi.
birde şöyle yorum yapayım kankama çok hasat veren demişsin bu olay tamamen sana bağlı ne kadar ekmek verirsen okadar küfte alırsın ;)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha***** **** *** ** hahahaha**
  • istr istr:
    **** ******** ** ***** ** ******** ********* ******* ***** ****** ******* hahahaha ****** **** ***** ****** ***** ******** ********* ****** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* hahahaha**** ***** *** hahahaha** ********** hahahaha***** **** *** ** hahahaha**
  • istr istr:
    ***** ********** *** **** ** **** *** ******** *** ***** ****** ***** hahahaha** hahahaha ***** * ******* ******* ******* *
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ** **** ******** ****** hahahaha* ********* ** ******* *** **** ****** ****** **********
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
    hahahaha* ****** ***** hahahaha** ********** ******** hahahahahahahaha* ******* ****** hahahaha*** ******
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha* ******** *** ******** ********* hahahaha
  • istr istr:
    hahahaha* ***** ******** ******* hahahaha* ******
  • istr istr:
  • istr istr:
    ****** ****** *** hahahaha **** *******
  • istr istr:
  • istr istr:
    **
  • istr istr:
    hahahaha****** ******
  • G ganjasevdalısı:
  • B biqisoo:
    *** *** ******* **** **** hahahaha******** **** hahahaha** **** **** hahahaha* ***
  • B biqisoo:
    B biqisoo: **** ***** ******* *** *** *** ******* ***