Tohum patlamiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İzlediğin adımları tane tane anlatırsan nerede yanlış yaptığını söylebilirim.
7 tohumun 5 tanesi patlamadı çeşme suyu soğuk değil tohumu atıyorum içine 24 saat sonra pencerenin içine alıyorum nemli şekilde üzeri streç ama 1 hafta oldu tohumlar çürüdü **** ya köfteci tohumu patladı bunlar patlamiyor deliricem

ben kaloriferin üstünde 24 saat suda beklettikten sonra dondurma kutusuna ıslak peçetenin içine koyuyorum tohumları. orda bayağı nemli oluyor hemen çıkıyor

Regu

Kıdemli Üye
Koftecı tohumu patladı 25 c yeterlı degilmi kanka deve kusu gıbı kuluckayamı yatak napak
O da bir ihtimal fakat tohumları ezmemeye özen göstermelisin kankam. Benim demek istediğim şey şu; tohumların genelde patlamama nedeni ısı eksikliği oluyor iki tohumun patlamış olması diğer tohumların kalitesiz olduğunu değil diğer tohumlara kıyasla ısıya daha dirençli olduğunu gösterir eğer tohumların patlamama nedeni ısı eksikliği ise. Eğer tohumların çimlenmesi için hertürlü gereksinimi karşıladığını düşünüyorsan. O zaman Tohumlar kalitesiz olabilir. Sponsora bu konu ile ilgili geri dönüş yapman halinde. Eğer üstüne mi oturayım tohumların felan demeyip. Daha kibar bir şekilde durumu anlatırsan sana ucuz yollu tohum gönderirler veya tohum hediye ederler sorun çözülür. Kolay gelsin şimdiden.

Aemili31

Müptezel
İçme suyu kullan. Bir bardak suya tohumlarını at üstünü folyoyla sar kaloriferin üstüne koy 2-3 gün gün dokunma suyun yüzeyinde çatlayıp 1-2 cm kök verince toprağa al can suyunu ver üstüne şişesini geçir bekle 6’da 6 başarılı sonuç aldığım bir yöntemdir bu.

Firstglow

Yeni üye
valla kardeşim bende 10 gün önce aldım tohumlarımı ancak bende de aynı sorun var benimkiler de patlamadı bütün gereksinimleri karşıladım lakin tohumlar çürüdü yinede patlamadı. kushseed dan aldım.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
tohum patlatma konusunda cok faydali bi vidyo paylasicam sizinle hepinizin izlemesini tavsiye ederim. Benim bile bi cok ezberimi bozdugu icin sizede faydasi olucagini dusunuyorum. Tohumlari curutmenin oldukca basit birsey oldugunu ve tohumla veya tohum firmasiyla pek alakali olmadigini anlatan guzel bi vidyo. Anlayarak izleyin. Bi ara altyazi yaparim buna cunku oldukca onemli

_sky_

Yeni üye
tohum patlatma konusunda cok faydali bi vidyo paylasicam sizinle hepinizin izlemesini tavsiye ederim. Benim bile bi cok ezberimi bozdugu icin sizede faydasi olucagini dusunuyorum. Tohumlari curutmenin oldukca basit birsey oldugunu ve tohumla veya tohum firmasiyla pek alakali olmadigini anlatan guzel bi vidyo. Anlayarak izleyin. Bi ara altyazi yaparim buna cunku oldukca onemli
Aga Youtube'ye ne zamandır video atmıyorsun bir kac video yuklesen diyoruz :)

Cannawar

Üye
ben önce ince zımparayı tüp şeklinde kıvırıp tohumları içine atıp 3 5 dakika sallıyorum sonra suyun içine atıp tohumlar dibe çökene kadar bekletiyorum
sonra havlu kağıdın arasına koyup saklama kabına atıyorum 3 4 günde tohumlar filizlenmiş oluyor
optimum degerlerde işlem yaparsan tohum dandik yada bayat değilse patlamama imkanı yok

Firstglow

Yeni üye

Ne bir eksik ne bir fazla iki tane böyle attım şimdi hatta üşenmedim sırf markete gidip makyaj temizleme bezlerinden de aldım. bakalım çıkacak mı ?

valla kardeşim bende 10 gün önce aldım tohumlarımı ancak bende de aynı sorun var benimkiler de patlamadı bütün gereksinimleri karşıladım lakin tohumlar çürüdü yinede patlamadı. kushseed dan aldım.
Aynı sorun kanka 7 tohumda patlamazdı ya ben anlamadım bütün işlemleri harfiyen uyguladım ama giriyor yazik vallaha paraya ya

Kendilerinden aldığım 5 photo (+1 bonus) + 2 auto hediyeden aldığım sonuç:

6 photodan 1i patladı. 2'sini zorla patlattım. O 3'unu ektim. 3'u de filizlenmedi. (ilk 3'u baştan pert zaten)

2 auto gayet hızlı patladı ve filizlendi.

Kısacası 8 tohumdan 2'si sağlıklı. Durumu belirtince de suçlu biziz, biz yapamadık oldu.

6 photodan 1i patladı. 2'sini zorla patlattım. O 3'unu ektim. 3'u de filizlenmedi. (ilk 3'u baştan pert zaten)

Kısacası 8 tohumdan 2'si sağlıklı. Durumu belirtince de suçlu biziz, biz yapamadık oldu.
Aynen öyle dostum whatsaptan dönüş yok biz sanki bu işe geçen p.tesi basladij yazik cidden ya 2 tohum kaldı kıyamıyorum patmatmaya

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici

yani ben 20 senedir tohum aliyorum farkli farkli yerlerden ve su zamana kadar pic ettigim cok tohum oldu ama hicbi zaman aldigim tohum firmalarini suclamadim ve zaten onlara bu durumu belirtsemde adamlar yetistirici hatasidir diyor. Buraya paylastigim vidyo mesela adamlara surekli tohum patlamadi diye yazanlar yuzunden yapilmis bir vidyodur. Sen bugun dutch passion firmasindanda tohum alsan, eger iyi sonuc alamazsan adamlar sana bu vidyoyu gonderip daha iyi sartlarda baslatmanizi soyluyor. Sponsor firmalar en azindan sizin bi tek lafiniza inanip hicbir form vs doldurtmadan tekrar kargo yapiyorlar. Bunu tartismasi bile gereksiz. Eger sorun yasarsan adamlara yaz zaten yardimci oluyorlar. Yurtdisinda en kral firmaya bile yazsan yardimci olmuyorlar o yuzden suclu sende olsan tohumda olsa aldigin urunle verdigin parayla kaliyorsun tekrar siparis vermek zorunda birakiyorlar adami. Bunu growa yeni baslamis adamlarin bilmesini beklemem tabiki, o yuzden yurtdisindan alin. Eger sorun yasarsaniz donus yapin adamlara bakin bakiym ne kadar yardimci oluyorlar. bugun ***** sitesinin bile sahibi Turk ve 1 seneden beri hicbir kargosu Turkiyeye ulasmamasina ragmen halen siparis aliyorlar. Sponsor firmalar gumruk sikintilarindan sonra en azindan risk alip Turkiyeden kargoya basladilar. Size 10 senedir hizmet veren ispanya firmasi bile kendi vatandasini dusunmuyorken bu konusmalar gereksiz. Ben sponsoru oldugum firmalara insanlar ne tur sorunla karsilasirsa karsilasssinlar zarara bile girseniz tekrar kargo yapabilmeniz taktirinde reklamlarini yapacagimi soyledim ve uzun suredir tohumu sizin hataniz olarak catlatamasaniz bile size tekrar kargo yapiyorlar. Bunu yapan baska bir firma bulursaniz ordan alabilirsiniz kimse degeneticadan veya kushseed den almak zorunda degildir. Bu konuyada sadece negatif yorum yapan arkadaslarin foruma daha 1 hafta once katilmis olmalari zaten yeni oldugunuzu ve buyuk ihtimal troll amacli bu yorumlari yaptiginizda forumda 4-5 senedir takilan arkadaslarin gozunden kaciyor olabilir ama benim gozumden kacmiyor. Bu gereksiz karalamalardan vazgecin troll kardeslerim. Kimsenin kafasina silah dayanip bir yerden almakta zorlanmadigini dusunursek ve herkesin oz iradesinde istedigi yerden alabilceginide ele alirsak konu kapanmistir. Whatsapp dan yazin sponsor siteler donus yapar ve sizin hataniz bile olsa telafi yaparlar, her zaman yaptilar budan sonrada yapacaklar. Sizin bir alternatifiniz varsa lutfen forumu tohum patlatamadim ve kesin tohum sucludur tarzi konulari acmakta zaman harcamayin arastirmanizi yapip daha iyi bir yer bulursaniz ordan almaya devam edin. Yeni yarismaci arkadaslara basarilar. Torbacilara tonlarca para veriyorsunuz sanki kafanizi yapmadiginda gidip kardes bu kafami yapmadi bunu al bana daha iyisini ver diyebiliyormussunuz gibi veya paranizi geri alabiliyormussunuz gibi amsterdam standartlarinda yasadigini sanan arkadaslar lutfen google a girip Marijuana seeds amsterdam yazmasini ve alisik oldugu standartlarda ve daha iyi bir hizmet alabilcegini dusundugu yerden alisveris yapmalari rica edilir. Haftasonuda bircok is yeri calismadigi gibi sponsor tohum firmalarida calismiyor bildigim kadariyla. Dun yazdiysan hafta icini bekle donus yaparlar. Hicbisey sicagi sicagina olmuyor. Sitesinde canli chatleri var gir ordan yaz eger illa bir muhattap bulcam ben pazar gunu diyorsan. Adamlar er yada gec donus yaparlar. Whatsapp numarasinin gunluk 1000 kisiden fazla insanla doldugunu dusunursek anlayisli olmakta fayda var.Turkiye bu hizmeti veren firmalar 1 elin parmaklarini gecmiyor, gecmezde. Yarin bi gun yurtdisindaki tohum firmalari gibi bu firmalarda Turkiyeyi kargo listesinden cikartirsa zaten instagramdaki dolandiriclar size onlarin kiymetini guzel bi sekilde hatirlatir. Kiz arkadasiniz degil bu sponsor firmalar aninda cevap versin. Esrariniz bol olsun

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********