Tohum tedarik

Madrebe12

Yeni üye
Kankalar degenetica veya kushseed den hangisini önerirsiniz? Sipariş geçmeyi düşünüyorum lemon haze ama auto mu alsam fem mi alsam bilemedim. Bide bu magicplant olayından sonra güvenimde kalmadı. Amcaları sabahım köründe karşımda görmek istemem sorun olur mu son zamanlarda sipariş geçen oldu mu?

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka benim izledigim kadar DEGENETICA daha hizli calisyor ama diger sponsorda eminin iyidir. Alisveris konusuna gelince gene buradan izledigime göre toprak ve su anda en güvenilir site görünsede güvenlik acisindan ya Istanbula gidip nakit alis veris yada senin ismin,adresin kredikarti bilgilerin kayitlara gecemden bir arkadasin üzerinden ais veris yapmak. Kanka auto hizli hasat veriyor ama photonun kalitesi ile mukayese edilmez,

Madrebe12

Yeni üye
Kardeşim bilgiler için teşekkürler. Yanlış anlattım sanırım. Degenetica güvenilir mi onu sormaya çalışmıştım. Alet edevat tam zaten. Sadece tohum ihtiyacım var onu da Degenetica dan istesem sorun olur mu demek istemiştim. Feminize tohum daha mantıklı geliyor bana da

LvbelC5

Kıdemli Üye
Kardeşim bilgiler için teşekkürler. Yanlış anlattım sanırım. Degenetica güvenilir mi onu sormaya çalışmıştım. Alet edevat tam zaten. Sadece tohum ihtiyacım var onu da Degenetica dan istesem sorun olur mu demek istemiştim. Feminize tohum daha mantıklı geliyor bana da
Kanka güvenilir daha şu zamana kadar hiç tokatlanan olmadı yani geç gelen oldu ürünü yalnış gelen oldu ama parası içerde kalan yok simdiye kadar

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Auto da olsa photo olsa hepsi disilestirilmis tohum.Batuflex kanka nin yazdigi gibi bazen karisikliklar yasanabiliyor ama paran icerde kalmaz. Arasindaki farkida yazdim kararini ver siparis et tohularini hic tecrüben olmasa bile merak etme buradaki kankalar sana hasat aldirir. Zaten foruma üye olmakla isin yarisini basarmissin.

Ü

Üye silindi 25578

Guest
Kankalar degenetica veya kushseed den hangisini önerirsiniz? Sipariş geçmeyi düşünüyorum lemon haze ama auto mu alsam fem mi alsam bilemedim. Bide bu magicplant olayından sonra güvenimde kalmadı. Amcaları sabahım köründe karşımda görmek istemem sorun olur mu son zamanlarda sipariş geçen oldu mu?
Kanka ben kushseed den alirim hep tohumlari ilk deneyiminse photo almani oneririm cuki hata kaldirma payin cok olur

Madrebe12

Yeni üye
Hepinize teşekkür ederim. Daha önceden deneyimim olmuştu bazı sebepler yüzünden ara verdim. Şimdi tekrar çiftçiliğe başlamak istiyorum herşeyim var. Tecrübemde kalfa seviyesinde. Son baskınlardan sonra degeneticadan tohum alsam takibe falan girer miyim diye çekindim gruptaki dostlarıma sorayım dedim. Teşekkürler güzel insanlar

Ü

Üye silindi 25603

Guest
KAnka TC de kenevir tohumu almak satmak bulundurmak yasak degil. Aktarda bile kenevir tohumu satiliyor.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka baskin ayri alis veris ayri suc tohumu topraga attigin anda basla, o amcalarda bekledi suc üstü yapalim diye, zaten 600 ev basildi ele gecen 36 kg mal. yani milletin icecegini aldir elinden süslü sülo sov yapti.

Madrebe12

Yeni üye
Kaç yaşıma geldim ilk defa bu kadar tedirgin hissediyorum kendimi ülkemde. Adalete güvenemiyorum. Lan ufak tefek şeyler yapıyoruz kendi halimizde peşimize düşmezler diyemiyorum ülke de ne suçlar işleniyor ama ben içeceğim sigarayı yetiştirirken tedirgin oluyorum

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum stressini cok iyianliyorum. 25 Mayis olaylarindan sonra bende stress yaptim, kendi ihtiyacin icin yetistirsen bile Türk ceza kanunlarina göre yakalanirsan 1-3 sene hapis veya o degerde para cezasi var, Eger kenevirin iyi geldigi bir hastalgin varsa ve bu hastlaginin doktor raporu varsa alacagin en yüksek ceza yakalinirsan 50 gün hapis paraya cevrilecek.Baska alternetiifimiz yok ya torbaci yada kendin pisir kendin ye.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ******** ****** ******* **** ******** ********* ******* ****** ******** ********** ***** ***** ***** ******** ********* ******** ********* ********** ****** ***** ** hahahaha**** ********* *** ****** ***** ***** ***** ***** ***** * ***** ******** ***** ******** ***** ******* * *** **** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * **** ******** **** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* hahahaha ***** ********* ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ****** ********* ********* ********** ** * ***** ***** hahahaha **** **** ****** ******* ***** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** hahahaha** ***** ******* ********* ***** ***** ***** ******* ***** ***** ***** ****** **
  • S SuperKafa:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** ***** ******** *** ****** ** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******* ***** ** *** ****** ** **** ****** hahahaha* ** ********* ***** ****** ******* ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* *** ******** ***** ** hahahaha* ****** *** *****
  • S SuperKafa:
    ******* hahahaha* ******** ** ***** ********* ***** ********* ******* ******* ***** ** **** hahahaha* ********* ********* ** *** ** *** ********** ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** ***** ***** * ******* *** ***** ***** ********* ***** * ****** ***** hahahaha ********** ***** ***** *** ***** ******* *** ***** ***** ***** **** ***** ****** ********** ******** ***** ***** ***** ***** ** *****
  • S SuperKafa:
    *** **** ******* **** ******* *** hahahaha **** ******** hahahaha**** ****** **** **** **** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* **** hahahaha* ** *****
  • S SuperKafa:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** **********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** ********** **** ****** ***** *****
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
    * ** ****** ****** *** ****** ****** hahahaha* ********* ****** hahahaha* *********
  • S SuperKafa:
    +1
  • S SuperKafa:
    ******** ********* hahahaha*** ****** ******
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* ****** **
    ErdemRS6 ErdemRS6: ********* ****** **