Tohumlu Esrar WTF?

kankalar bisey sorucam sizlere.

Ben cigara yetiştirmiyorum.Ama ileride Almanyaya gitmeyi planlıyorum.

Şimdi burda Bir satıcı keşfettim ben.
İlk verdiği ot baya etkiliydi.Bi fişek içip gayet iyi kafayı bulmuştum.Yani hatta cigarayı bitirememiştim.

İkinci satın alışımda: Yer fıstığı ezmesiyle yaptım.Ondada baya yüksek mükemmel oldum.
Bu alışımızdada Kafası vardı ama Bok gibi.

Yani Bulanık görüntü gibi **** satayım.

Daha öncede aldığımda içinden hep tohum çıkıyordu.

Kimyasal olma olasılığı yok.Kafası pek yüksek değildi.
Bu sefer bütün kurallara uyarak.Decarb.Vs herşeyi düzgûn yaptım.
Ağzı kapalı biçimde.Hatta kek bile yedik.Çalışmadı kankalar Tmm Kafa var.Sardık içtik.Bana kafa geldi.

Mutlak sebepler:(Bu hatalardan biri neden olmuş olabilirmi)

1-Grinderim olmadığı için parmaklarımla hafiften öğüttüm.ama elime fazla yapışmadı.Yani tmm elim koktu ama çok hafiften dokundum.

2-Decarb yaparken (cookies)için.Cigarayı toprak güvecin içine koyup Ağzını streç film ile iyicene kapattım.

3-Decarb yaptığımda sadece hepsini decarb ettim.Yani Kekin içine konulcak miktar değilde.Hepsini decarb yaptım.Yani sarıp içileceğıde decarp ettim.

4-(Kankalar ayıp değil.Neredeyse 2 gr vardı.Ta nerden nereye götürdüm.Artık polisler ayakkabıyada baktığı için.
Kağıdın yağlı kağıdın içinde verdiği otu.İlk buzdolabı poşetine koyup.Parmak kalınlığına getirip.Afedersiniz Totomun yanaklarının arasına sıkıştırdım.(içeri değil)Bakın gerçekten de özür diliyorum.Hapse girmeyi göze alamdım.Bunu herkes yapmıştır.Tam iki saat öyle kaldı.Acaba ordaki sıcaklıktan terpenler s olup gittimi.Çünkü eve geldiğimde çıkardığım yerden acayip cigara kokuyordu.

Kafası diğer kankaya gelmedi fazla

Ondada varda az.Ama beni daha çok etkiledi.

Kanko diyordu; " benim içtiğim otu içsen sen bayılırsın" diyordu.

Zaten bu çorbacının verdiği cigaraların çoğu tohumlu.Evet beyler ben analizi verdim.

Sizce bunun thc oranı düşük,Yada cbd si mi çok yüksek.Yada kalitesiz cigaramı.
Yoksa ilkinde İyi sigara verdide.Sonra kötü sigaramı verdi Anlamış değilim.Yada benmi bir hata yaptım.

Esrarettin Dede

Kıdemli Üye
Bu torbacıların bir günü,bir gününü tutmaz. O yüzden boş esrar vermiştir.

O değilde kanka totonun arasına koyduğundan rahatsız olmadın mı ya? :D Gerçi hapis korkusuyla ne olsa yapılır sen de haklısın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****