tokat mı yedim

doko19

Yeni üye
junkieler bi arkadasım benim icin harbi getto bi yerden sigara aldı.600 liraya bunu verdigini söylüyo.En adaletsiz torbacı bile bu kadar az vermez bence.Bulundugum yerde genelde 1 gramı 300-350 arası degisiyo.Tokat yemiş olma ihtimalim var mı? Güvendigim biri aslında ama harmanlıktan yapmıştır belki.Sizce harbiden bu kadar az vermiş olabilir mi?Yoksa ben mi tribe girmişim

kamasunqa

Yeni üye
Normal diyenlerin çorbasıyla işi yok bence ne güzel tırnaklanmış kardeşim 0.6 gr gelir gelmez orası ama sıkı sigaraysa keyfine bak takma

#Cigâ

Doktor
kanka orada 1i geç yukarıda arkadaşın dediği gibi 0.6 nın üstü bile yok malesef orası normal diyenleri anormal yemişler :)

Son düzenleme:

GlockGen5

Müptezel
junkieler bi arkadasım benim icin harbi getto bi yerden sigara aldı.600 liraya bunu verdigini söylüyo.En adaletsiz torbacı bile bu kadar az vermez bence.Bulundugum yerde genelde 1 gramı 300-350 arası degisiyo.Tokat yemiş olma ihtimalim var mı? Güvendigim biri aslında ama harmanlıktan yapmıştır belki.Sizce harbiden bu kadar az vermiş olabilir mi?Yoksa ben mi tribe girmişim

Bencede normal

Kimde Bu

Müptezel
Şehrine göre değişir zor bulunan bi yerse hiç yoktan iyidir, ben benim şehrimde bunu 100-150ye kırk ayrı yerden, ama kimseyi küçümsemek gibi de olmasın bu fotoğraftaki sigarayı bana beleş verseler almam

Avare

Doktor
Kanka piyasa sıkıntı,adam akıllı sigara Bob Marley in ağzında. Genel olarak karaborsa kenevir işi ile uğraşanlar 4 aylık bir uğraş ve risktense aynı yatırımı daha karlı olan meth e yapıyor. Bu da kenevirin piyasada azalmasına doğal olarak da fiyatlara yansıdı.
Yeri geliyor para ile sigara bulamıyorduk.
Zor bulunan bir yerde yaşıyorsan buna da şükür de geç.
Arkadaşınla da arana mesafe koy derim 2 Gr malzemenin 1.4 üne tırnak atması ayıp.

10 küsür sene olmuştur arkadaş gitti aldı geldi yanımda paketi açtı büyük parçayı aldı. Naabıyon olm dedim.
Giden tırnağı koyar dedi.
Bi daha yollayanın nakoim dedim kendi işimi kendim çözdüm.
Çok şükür şuan kendi growumda hasad aşamasında.
En çok o lanet sokaklardan ve selam vermemen gereken tiplerle sırf birlikte alınıyor, içiliyor diye takılmak zorunda olmaktan kurtulduğuma seviniyorum.

Kendine kadar kendin pişir kendin ye;)

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ** ******** ********* ********* ***