5x Gorilla girl xl auto

Naçizane tavsiyem saksılarını yerden yükselt zemin ile bağlantısını kes. Saksı dibinde su birikmesin bez saksı olduğu için hep ıslak kalır dipteki kökler, ilerde problem yaşarsın. Güzel gidiyo bi problem yok gibi duruyor yaprakların sağlıklı sadece damar damar olmuş ışıklar kapalıyken sıcaklık çok düşüyor olabilir mi bir de nem makinesi direkt ortadaki bitkiye vuruyo olabilir mi vurmasın ona dikkat et. Bol hasatların olsun şimdiden.

Melez

Müptezel
Eline saglik gayet guzel gidiyorsun lemonunda dedigi gibi saksilarin yerle baglantisini kopar surekli suyla temasi kok curumesi ve kufe yol acar buda asilmasi en zor olan grow hastaligidir bitkinde calmag eksikligi var ph kontorolunu yap calmag gubren varsa yavastan ver

Calsium ve magnezyum problemi kanka bu ph ayarlıyo musun gübre takvimin neler ne veriyorsun su ne kullanıyorsun
Kanka calmag yapraktan verdim aslında 3-4 gün önce tekrar bugün suladım yarımşar litre hesi süpervit-hesi tntcomplex ve revive verdim birdahaki boş sulamada o zaman calmag vereceğim. Birde aklımda takılan daha 100ml sulamadan saksının Altından şarıl şarıl su akıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    ****** ****** **
  • 2 2008Grower:
    ****** ********* ***** ** ******** ******* ******* hahahaha ********** ******* ******* * *****
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** **
  • 2 2008Grower:
  • A Ahmet84:
    +1
  • A Ahmet84:
    ***** *** **** ***** *** **** ********** ********* ***** ******* ***** *** ********** ***** *** ********* ** ***** ****** ***** *****
    ***** *** hahahaha hahahaha
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** hahahaha hahahaha*
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
    ***** *** ******** *** **** ******* ********* ***** ******* ********** **** ********* **** ***** **** ** *****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** ********** ***** *** ******* ***** **** ****** hahahaha**** **** ********** hahahaha **
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ***** hahahaha*** hahahaha **** ******** hahahaha* *** ******** *** **** ******* ********* ***** ******* ********** **** ********* **** ***** **** ** *****
  • A Ahmet84:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha ********* *** hahahaha****** ******* ******
  • A Ahmet84:
  • A Ahmet84:
    **** hahahaha* ***** ** **** ********** ******** ******** **********
  • bandaleros bandaleros:
  • A Ahmet84:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ********** ******* ******* hahahaha ******
  • W westside83: