Toprak, gübre

yeniyiz

Yeni üye
6 saksı white widow yapacağım ilk olarak hangi toprak ve ne kadar alacağım? Tohum patlattıktan sonra küçük saksı mı kullanmam lazım? Birde 20lt bez saksı almayı düşünüyorum, bu konuda ki düşünceleriniz nedir?

slayer47

Üye
kanka 20 lt bez saksı iyidir ben tohum pattlatıkktan sonra direk büyük saksılara koydum küçük saksıyla hiç uğraşma derim

Ü

Üye silindi 899

Guest
dostum auto ise tohumların final saksında başlaman senin için daha iyi olur; eğer photo period yani uzun dönem ise; 'istersen' küçük saksıda başlayıp zamanla saksıyı büyütebilirsin.

toprak olarak klassman toprak kullanabilirsin, fiyatına göre gayet hesaplı ve kaliteli..

iWeed

Üye
6 saksı white widow yapacağım ilk olarak hangi toprak ve ne kadar alacağım? Tohum patlattıktan sonra küçük saksı mı kullanmam lazım? Birde 20lt bez saksı almayı düşünüyorum, bu konuda ki düşünceleriniz nedir?
6 saksı yapacaksan ithal topraklar biraz tuzlu gelir.Alışveriş sitelerinden torf toprak, solucan gübresi, perlit al karıştır hepsini daha uyguna gelir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ***** *** *** * **** **** *** ***** ***** *** ******** ** ********* ***** ******** ******** ****** ********* ***** **********
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ** **** ****** ***** *** *** ***** ********* **
    +2
    hahahaha*** ****
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +3
    hahahaha ** hahahaha *** ***** ********* hahahaha***
    +2
    hahahaha *********
    +2
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
    +1
  • 420x 420x:
    ********* **** * ***** ***** hahahaha ********* * ***** **** hahahaha* ******* ****** * * ********** ***** ***** ***** ******
  • D Dalibor:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******* ********** ******* ***** ***** ***** ****** ********* ** ********
    +1
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** *** **** ***** ****** ******** ******** ** ****** ** ******* ********* hahahaha** ***** ********** ***** ***
  • T Tropikal.MR:
    ********** ******* ***** ****** ****** hahahaha* ****** ***** *** ********* ******** ******* ******
  • D Dalibor:
  • T Tropikal.MR:
  • D Dalibor:
    ***** ********* ******* hahahaha ********* ********* ******* ** hahahaha ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****
    T Tropikal.MR: ***** ****** hahahaha hahahaha** ********* ****** *** *****