Toprak ve Su

Kolon

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar Toprak ve Su da bahar indirimi var ve bende gübre almak istiyorum. Sizce güvenilir mi? Alışveriş yapan arkadaşlar var mı?

Dodo

Üye
Cvp: Toprak ve Su

Kolon' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar Toprak ve Su da bahar indirimi var ve bende gübre almak istiyorum. Sizce güvenilir mi? Alışveriş yapan arkadaşlar var mı?

Benim bikac kere alisverisim oldu kanka orda sikinti yok yani

aniybeee

Yeni üye

Ben dün ona koku giderici jel aldım kapıda ödeme geldi sorunsuz daha önce de alışveriş yaptım bence on numaralar ve ucuzlar

Andrei28

Yeni üye

aniybeee' Alıntı:
Ben dün ona koku giderici jel aldım kapıda ödeme geldi sorunsuz daha önce de alışveriş yaptım bence on numaralar ve ucuzlar

Jel işe yarıyormu hocam ? ne udrumda ? tek bitki icin almayı dusunuyorumda .

Dodo

Üye

Andrei28' Alıntı:
aniybeee' Alıntı:

Jel işe yarıyormu hocam ? ne udrumda ? tek bitki icin almayı dusunuyorumda .

Kanka ciceklenmenin 4. Haftasinda 6 tane kizim var benim isimi goruyo simdilik he bide genelde 250 tl civari satiliyo ama bi sitede 53 lira civari ona fresh diye boyut olarak daha kucuk ama ben haftalardir kullaniyorum yarisina bile gelmedi daha

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • S stoner189:
  • S stoner189:
  • istr istr:
    ********** *** ** hahahaha** *** ******* ********
    ********* ***** ******* hahahaha** hahahaha* *** **
  • istr istr:
    ** hahahaha*** ***** ***
  • istr istr:
    +1
  • S stoner189:
    **** ***** ***** *** ***** ** ******* hahahaha**** ******* ****** hahahaha
    hahahaha** ********* ****** ****** *** ****** **** *** ***** ** ********* ** ********** ********** ** ***** ******
    +1
  • S stoner189:
  • Uranyum Kamil Uranyum Kamil:
    ***** ********** ***** *** ******* *** *** ***** ****** ********** **** **** ******** hahahaha ******** ***** ********* ***** ** ***** ** ***** ** ** * ** ******** *** * ***** *** *** ********* **** ***** ******* ** ***** **** **** ******* ********* *****
    ****** ***** * ** ***** ******* ****** ***** **
  • S stoner189:
    ***** ****** **** ******* ***** ******** hahahaha******** *** **
  • S stoner189:
  • istr istr:
    ****** ****** ****** *** ***** ** ******* hahahaha** ******** ******* ***** ******** ********** ******* ******* ******** ******* **** hahahaha ****** ****** ***** ******** ******* ********** ** hahahaha** ********* ****** ****** *** ****** **** ***
    +1
  • istr istr:
    **** ********* ********** hahahaha* ** ****** *********
    +2
    ** ******** *** **** *** ***** ** **** ******* ***** ********** ***** *** ******* *** *** ***** ****** ********** **** **** ******** hahahaha ******** ***** ********* ***** ** ***** ** ***** ** ** * ** ******** *** * ***** *** *** *********
  • istr istr:
    **** ****** ** ****** ********* ******* ***** ****** **** ******* ***** ******** *********
    +1
    ***** ***** * ***** ********** ***** **** *** hahahaha** ** **** ********** ******** *** **** *** ***** ** **** *******
    ******** ***** hahahaha ******* *** ********* **
  • istr istr:
    **** ****** ** ****** ********* ******* ***** ****** **** ******* ***** ******** *********
    istr istr: **** ****** ** ****** ********* ******* ***** ****** **** ******* ***** ******** *********