Torbacıya Son

bycannabis

Yeni üye
Herkese selamlar herkesin dumanı bol olsun, hep torbacıdan malzeme alan birisiydim şimdi metropol x bir şehirden kendi memleketime göç ettim kuzenim hollanda'dan bana 40 adet bir tohum getirdi ve ben bu tohumları yetiştirmek istiyorum az çok forumu araştırarak değerli üstadların paylaştığı bilgiler edindim. Şimdi ben bu tohumları sponsor firmadan aldığım toprak ve saksıları kullanarak eksem filizlendikten sonra kalan işleyişler nasıl olmalı nasıl bakmam gerek? sıfırdan bi günlük varmıdır acaba? Yada şöyle bir yöntem varmıdır ek kendisi çıksın büyüsün gitsin hesabı :) değerli yorumlarınızı bekliyorum

bycannabis

Yeni üye
Elimdeki tohumların bir kısımını bahçeme eksem mayıs ayı gibi ne tür gübreler vermem gerek? nasıl bakmalıyım?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    *** ****** hahahaha ****** **** ** ** ******* ***** *****
  • Emmy Emmy:
  • A atılgan:
    ***** hahahaha **** ***** hahahaha ******* **** * *** ** ******** ** hahahaha**** ** ****** ***** hahahaha
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ******* ** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********** ******* ******* ********
  • A atılgan:
  • Emmy Emmy:
  • V vavoishere:
    ****** *** ***** *** ** ***** **** ****** *** ******* ********** ******** **** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** *** ****** ****** ********* *** ***** *** ** ***** **** ****** *** ******* ********** ******** **** **
  • A atılgan:
    *** *** ********** ***** ********* ***** ********** ******** ********** ** ****** *** * ******* ***** ********* ******* *** ******* **** ****** ******** ********
  • Emmy Emmy:
    ** ****** ***** ****** ********* ****** ********** ** **** ****** **** ****** ********* ***** ******* ******** *** ********** ***** ********* ***** ********** ******** ********** ** ****** *** * ******* ***** ********* ******* *** ******* **** ****** ******** ********
  • A atılgan:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
  • A atılgan:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Tropikal.MR:
  • ax-b ax-b:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Narkotik Narkotik:
    ** ** **** ********* ***** ** hahahaha ****** ********** ****** ***** ***** ***** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ******** ***
  • ax-b ax-b:
    ******** ******** ***** hahahaha ******** ***** ***** * ********* **** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** hahahaha*** ******* ****** ******
  • ax-b ax-b:
    ****** ******** hahahaha*** ****** ***** ****** ****** ***** ** **** ********* ***** ** hahahaha ****** ********** ****** ***** ***** ***** **********
    Bandaleros Bandaleros: *