Torch led büyümeme sorunu

Jesus78

Üye
Arkadaşlar elimde 30 w beyaz torch var bitki 30 w ile hızlı bir şekilde büyüyor 90₺ ye 3 adet hopel marka 50w beyaz torch aldım
Bitki ışığa dönüyor ışık çok güçlü ama çok daha yavaş bir şekilde büyütüyor bunun sebebi nedir?

Jesus78

Üye
Bro her şey olabilir nasıl şartlar verdiğini bilmiyorum. Nem sıcaklık besin temiz hava bunlar hep etkendir. Ben yazdıklarından yola çıkarak söyledim.
Merak ettim şey ışığın kendisiyle alakalı olup olmaması diğer sebepler değilde ışığın lümen değeri falan ile bağlantısı olabilir diye düşünmüştüm

WDT

Üye
Dostum hopel LED’leri çok kalitesiz. NOAS marka almangerekirdi. Fazla bi fiyat farkı yok aralarında.

Kulagı Kesik

Kıdemli Üye
Kankacim tourch iş görüyor bütçe varsa quantum al tohumdan hasata üzmez bütçe yoksa filiz vegcdonemi seni idareceder çiçekte ekleme yapasij

Ü

Üye silindi 899

Guest
kanka 4 tane noas beyaz torch ile 2 tane kız büyütüyorum, çokta kötü gitmiyolar desem yanlış olmaz heralde.

noas beyaz torch, internette 130-150 lira arası 3 tanesi.. çiçekte de sarı torch alırsın hiç yoktan iyidir. bütçen varsa cob, dahası varsa QB olur..

Jesus78

Üye
kanka 4 tane noas beyaz torch ile 2 tane kız büyütüyorum, çokta kötü gitmiyolar desem yanlış olmaz heralde.

noas beyaz torch, internette 130-150 lira arası 3 tanesi.. çiçekte de sarı torch alırsın hiç yoktan iyidir. bütçen varsa cob, dahası varsa QB olur..
Sarı torch için marka önerisi var mı?
Ve kullandığn noas beyaz torchlar kaç w?

Ü

Üye silindi 899

Guest
50w ışıkları tanesi

noas ın gün ışığı varmı bilmiyorum, eğer varsa noastan devam et kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • A atılgan:
    hahahaha ****** **** ** ** ******* ***** *****
  • ax-b ax-b:
    +1
  • Emmy Emmy:
    ******* hahahaha ***** ******* ******
  • Emmy Emmy:
    *** ****** hahahaha ****** **** ** ** ******* ***** *****
  • Emmy Emmy:
  • A atılgan:
    ***** hahahaha **** ***** hahahaha ******* **** * *** ** ******** ** hahahaha**** ** ****** ***** hahahaha
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ******* ** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********** ******* ******* ********
  • A atılgan:
  • Emmy Emmy:
  • V vavoishere:
    ****** *** ***** *** ** ***** **** ****** *** ******* ********** ******** **** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** *** ****** ****** ********* *** ***** *** ** ***** **** ****** *** ******* ********** ******** **** **
  • A atılgan:
    *** *** ********** ***** ********* ***** ********** ******** ********** ** ****** *** * ******* ***** ********* ******* *** ******* **** ****** ******** ********
  • Emmy Emmy:
    ** ****** ***** ****** ********* ****** ********** ** **** ****** **** ****** ********* ***** ******* ******** *** ********** ***** ********* ***** ********** ******** ********** ** ****** *** * ******* ***** ********* ******* *** ******* **** ****** ******** ********
  • A atılgan:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
  • A atılgan:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Tropikal.MR:
  • ax-b ax-b:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Narkotik Narkotik:
    ** ** **** ********* ***** ** hahahaha ****** ********** ****** ***** ***** ***** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ******** ***
  • ax-b ax-b:
    ******** ******** ***** hahahaha ******** ***** ***** * ********* **** *****
    ax-b ax-b: ******** ******** ***** hahahaha ******** ***** ***** * ********* **** *****