TOY GROWER SORU SORUYOR .NE DURUMDAYIM ARKADAŞLAR ?

KivancKaranis

Yeni üye
Arkadaşlar kolay gelsin benim bebeklerim
Jack Herrer
Auto
15. gün
250 w ışık 16/8 uyku
GROW
MICRO
BLOOM
B-52
VOODOO JUICE
PIRANHA
TARANTULA besinleri kullanıyorum.
Fakat çok toy olduğum için bu konuda ne durumdayım açıkcası bilemiyorum . Bana ne durumdayım ne yapmam gerekli bunları söylermisiniz rica etsem .
Geceleri ısıyı kontrol altına alamadığım için uyku saatlerinde odanın sıcaklı 20 dereceye kadar düşüyor.
Sizden ricam ne durumda olduğumu ve ne gibi değişiklikler yapmam gerekli yada şu an için herhangi birşey yapmama gerek yok mu GROWER 2.jpgIMG_20230212_111807.jpg

Son düzenleme:
Selam dostum güzel görünüyorlar uykuda 20c yi de kafana takma çok ideal bir değer.
Autoda bütün forum 18/6 ve üzerini öneriyor.

Kanka güzel görünüyorlar, 20 derece ideal. Fakat ışık bana biraz yakın gözüktü sanırım daha sonra yere almak için altına bi şey koyup yükselttin. Ben 3. growumu yapıyorum, 20-28 derece arası çok ideal bence. Nem de 50-60 arasıysa harika. Ben de bi ara konu açıp yardım alıcam.

KimsesiZ YaŞaR

Kıdemli Üye
eğer stresli bir eğitim uygulanacaksa tolare edevilmesi için 18/6 öneririm. Hasat süresi önemli değil sadece iyi mal içmek istiyorum diyene 20/4 , mal şeyimde değil fazla hasat almak istiyorum diyene 24/0 öneririm
Kanka biliyorsun bu autolar strese dayanıklı olmuyorlar hemen çiçeğe gecebiliyorlar . O yüzden ben autolara topping yapılmasını önermiyorum yapılacaksa birşeyler lst yapılabilir bitkiyi çok zorlamadan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ********** *****