Transplant

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22665
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kankalar selam. Daha önce tohumu hep ana saksiya attım. Bu sefer karton bardakla başladım. Son saksıları 11 lt olacak. Kartonda ne kadar kalmali ? (6. Gunde) Kartondan sonra direk son saksi mi yapayım yada daha küçük saksi mi. Daha küçük saksi ise orda kaç gün kalmalı. Kolaylar gelsin.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Valla dostum saksıdan saksıya gezdiren de var bloom a kadar. Ben 2 lt lik saksı başlangıç sonrada 15 lt saksıya sonra kklon alıyorum. Klon bardakta köklenince direk 15 lt saksıya alıyorum. Her saksı değişiminde bitki stres yaşıyor. Bu bir gerçek.

Loyd

Üye
Tohum autoysa direk büyüyeceği saksıya
Photoysa kademeli transplant ki son saksın büyük değil 11lt her iki ihtimalde direk saksıya ekmeni öneririm
Karton bardak max 12-15 gün kökleri sıkıştırırsan bitki gelişimi durur dikkat et

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Tohum autoysa direk büyüyeceği saksıya
Photoysa kademeli transplant ki son saksın büyük değil 11lt her iki ihtimalde direk saksıya ekmeni öneririm
Karton bardak max 12-15 gün kökleri sıkıştırırsan bitki gelişimi durur dikkat et
Kankam photo bitki için 11 lt saksı küçük gelmezmi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ********* ***** **** hahahaha ******** ** ********** ******** ********* ****** hahahaha****** ****** ****** ******* hahahaha ******* hahahaha* ********* **
  • H happyworld:
    ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ****** ******* ********** ** *** ****** ****** ******* ******* **** ********** ********* ***** hahahaha**** hahahaha* ******* ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ******* hahahaha********* **** ******* **
  • H happyworld:
    ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* ********* ********** ******* ********** ********** ****** ********
    H happyworld: ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* *********...