Trendyol gübre, ışık siparişi

boomdraw

Yeni üye
Merhaba bir süredir forumda takılıyorum hesap açmak yeni nasip oldu. 1-2 bitki için bir setup kurmak istiyorum araştırma aşamasındayım. Ev yapımı gübreler ile gitmek istiyordum fakat anladığım kadarıyla o iş olmayacak. Küçük bir şehirde yaşıyorum ve gübreyi elden alabileceğim bir yer yok. Sorum şu; trendyolda satılan gübretaş (veya kendi sitesinden), veya biobizz gübrelerden sipariş etsem takibe takılır mıyım? Başkasının adresine, adına ya da kartına sipariş verme imkanım yok maalesef. Daha önce sipariş veren ya da bilgisi olan bilgilendirirse çok makbule geçer.

nasa

Doktor
Merhaba bir süredir forumda takılıyorum hesap açmak yeni nasip oldu. 1-2 bitki için bir setup kurmak istiyorum araştırma aşamasındayım. Ev yapımı gübreler ile gitmek istiyordum fakat anladığım kadarıyla o iş olmayacak. Küçük bir şehirde yaşıyorum ve gübreyi elden alabileceğim bir yer yok. Sorum şu; trendyolda satılan gübretaş (veya kendi sitesinden), veya biobizz gübrelerden sipariş etsem takibe takılır mıyım? Başkasının adresine, adına ya da kartına sipariş verme imkanım yok maalesef. Daha önce sipariş veren ya da bilgisi olan bilgilendirirse çok makbule geçer.
trendyol satıcılara fatura kestiriyor bi ihitmal başının ağrıma ihtimali var düşük bi ihtimalde olsa trendyoldaki satıcının hangi firma olduğuna bakmak lazım

Sorun yaşadınız mı acaba,bende almak üzereyim bir siteden set halinde.Bu kısmını düşünmemiş tim

Sorun yaşadınız mı acaba,bende almak üzereyim bir siteden set halinde.Bu kısmını düşünmemiş tim
Selam kanka grow marketlerden sıkıntı yaşayanlar oldu. Yapabiliyorsan siparişi hazırlat gidip nakit al. Yada başka adres ve banka kartı ile çözebilirsin. Dikkat etmek gerekir bence ☺️ . Ayrıca forumun sponsorları havalandırma (drkarbon) ışık (garden garage) bunlara da bakabilirsin. Kolay gelsin.

Selam kanka grow marketlerden sıkıntı yaşayanlar oldu. Yapabiliyorsan siparişi hazırlat gidip nakit al. Yada başka adres ve banka kartı ile çözebilirsin. Dikkat etmek gerekir bence ☺️ . Ayrıca forumun sponsorları havalandırma (drkarbon) ışık (garden garage) bunlara da bakabilirsin. Kolay gelsin.
Teşekkür ederim, sadece gübre seti alıyorum aslında. Balkonda kendimce biseyler yapmaya çalışacağım. Becerebilirsem kabin düşünürüm. Şu aşamada sadece gübre almam sıkıntı yaratır mı? Nakit alma şansı yok kasabada yaşıyorum, ancak netten alabilirim.Hatta sipariş oluşturdum iptal mi etsem diye düşünüyorum. Tribe mı girdim acaba

Teşekkür ederim, sadece gübre seti alıyorum aslında. Balkonda kendimce biseyler yapmaya çalışacağım. Becerebilirsem kabin düşünürüm. Şu aşamada sadece gübre almam sıkıntı yaratır mı? Nakit alma şansı yok kasabada yaşıyorum, ancak netten alabilirim.Hatta sipariş oluşturdum iptal mi etsem diye düşünüyorum. Tribe mı girdim acaba
Kanka set yazınca ben kabin seti diye düşündüm ☺️. 2-3 bitki için alacağın gübre sorun olmaz bence. Bende olmadı ☺️.

Anthony7

Üye
Ilk siparisimi 2022 nin basinda yapmistim 2 3 sefer daha yaptim eksik gedik oldukca suanlik bi sikinti yok allah dusmanima vermesin...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** ****** ****** ********* ********* hahahaha ****** **
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ****** ****** ***** **** ********* hahahaha ****** **** * ** ********** *****
    **** ****** *** **** ****** ********* ******** ********** ****** ****** ***** ***** **** ********** ******** ******
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    hahahaha*** ******* hahahaha *** ******** *****
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** ********* hahahaha*** ********** ***** *** ****** ********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    *** ****** ****** ******** ******** *** ******* ********* hahahaha*** ********* hahahaha*** ********** ***** *** ****** ********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******* hahahaha****** hahahaha***** hahahaha* hahahaha
    +1
    ******** ***** ****** ***** **** ****** ********* ********** * ******** ****** *** *** ***
  • bandaleros bandaleros:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******** ***** ****** ***** **** ****** ********* **** ******** **** ****** ******* ** ***** ***** *********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******** ****** ***** *** *** **** ***** ******* ****** ****** **** ******* ****** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******* ****** ***** * ** ***** ******* ******* *** **** hahahaha ***** ***
    **** ******* ***** ***** ***** ***** *** ***** ******** ****** ***** *** *** **** ***** ******* ****** ****** **** ******* ****** **
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******* ****** **
    +1
    ***** *** ********** ***** ********* **** ******* ***** ********* ****** **
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    hahahahahahahaha
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    hahahahahahahaha