Tricom takibi . Mecburiyetten Karanlıkta flaş yapmayi ve ters asicam asicam kaç gün beklemeli

Frenkestayn

Kıdemli Üye
Son düzenleme:

Myhtra

Müptezel
Kanka eline sağlık maşallah ağaç olmuş. Karanlığa alırken atacağın flushta sana önerim saksının içini çakılı buz doldur öyle karanlığa al zaten 3-4 saat içinde buz eriyip toprağa karışır soğuk bitkiyi daha çok strese sokup trikom bastırıyor. Ben fotolarda amberleşme çok göremedim o kısmın takibi sende knk

Frenkestayn

Kıdemli Üye
Kanka eline sağlık maşallah ağaç olmuş. Karanlığa alırken atacağın flushta sana önerim saksının içini çakılı buz doldur öyle karanlığa al zaten 3-4 saat içinde buz eriyip toprağa karışır soğuk bitkiyi daha çok strese sokup trikom bastırıyor. Ben fotolarda amberleşme çok göremedim o kısmın takibi sende knk
Tmm kanka

Uzay11

Kıdemli Üye

https://ibb.co/P9dRnd5

Cuma günü öğleden sonra karanlık sureci 3 yada 4 gün karanlıkta kalirken flaş aticam mecburen sonrasında vurucam baltayı ters çevirip asicam .

Tavsiyelere açığım kankalar
Kanka eline sağlık yapmışsın bu sporu genetik nedir acaba ve sponsor firmami bilgilendirirsen çok sevinirim.

Frenkestayn

Kıdemli Üye
Karanlık surecinde belki amberlesir şuanda hala rakı kıvamını almayan yerler var

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********** **
  • New Rookie New Rookie:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ******** ******** ***** ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******** ** *** ******** ********** *** ***** **** ***** *** ***** *** ** hahahaha
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ** ******* ********** ****** ****** **** ***** ******** ****** ****** ****** ********* *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** **** *** ****** ****** * **** * ****** * **** ***** hahahaha ***** *****
  • New Rookie New Rookie:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha** **
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ******* ***** *****
  • S SuperKafa:
  • T Tropikal.MR:
  • S SuperKafa:
    ******* ** **** ******* ****** hahahaha*******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • New Rookie New Rookie:
  • T Tropikal.MR:
    ***** ******** ****** hahahaha**
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
    S SuperKafa: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****