Ucuz kabin

Dodo

Üye
Kankalar fiyatlar pahalı hepimizin bildigi gibi ancak şöyle bi ilan buldum

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bahce-yapi-market-bahce-bitki-yetistirme-kabini-plus-hediyeler-plus-ucretsiz-kargo-817585952/detay

2 bitki için idealmi sizce bir de fan veriyor hedoye olarak gücü 100m3 imiş kendim yapacağım karbon filtre için yeterli olurmu

Ü

Üye silindi 14336

Guest
Cvp: Ucuz kabin

Kanka bu kabin iki bitki yetiştirir. Ama ürünün canlı bi fotoğraflarını iste derim. Saygılar

Dodo

Üye

Sağolasın kanka dizdim bütün sistemimi ledlerimin gelmesini bekliyorum artık sadece kabinide kendim yapacağım yeni başlayan ve ucuz yollu grow yapmak isteyen arkadaşlar içinde şu şekilde paylaşıyorum listemi iyi forumlar sağlıklı kalın

Kalan ışık malzemeleri (forumdaki kankanın cod led sistemine göre cod ledleri ve 120 derecelik mercekleri aldım):
4×fan 40tl
Aluminyum soğutucu profil 100tl
Termal pad 60tl
Plastik kelepçe 10tl
2'li 0.75 kablo 20tl
Adaptör 15tl

Kabin malzemeleri:
Bez dolap 70tl
5×3 panda film 130tl
2 bez saksı 50
50 lt light mix toprak 100
Nem durumuna gore makine

Gübre:
Cal-mag 40tl
Biobizz micro-grow-bloom 120tl

Total: 755tl (karbon filtre malzemeleri ve tohumlar hariç)

Frddd

Yeni üye
kanka havalandırmayı nasıl çözeceksin ben de düşünüyorum bu sistemi ama havalandırma mevzusu canımı sıkıyor, elim gitmiyor

Dodo

Üye

Kanka karbon filtreyi kendim yapıcam zaten kabin çok büyük değil yeterli bi fan alırsak sıfır sıkıntı bide hava girişini bağla temiz hava gelen bir yerden tertemiz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • B bluedream.an:
  • B bluedream.an:
    ******** **** ** *** ********** ******* **** ***** * *** ********* ** ***** ***** ******** ********* *****
    B bluedream.an: ******** **** ** *** ********** ******* **** ***** * *** ********* ** ***** ***** ********...