URBAN GARDEN BASKIN

• Konbuyu başlatan Üye silindi 31751
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 31751

Guest
Arkadaşlar selamlar herkese. Urbangarden firmasından alışveriş yapanların çok dikkatli olmasını öneririm. Anladığım kadarı ile herkesi okumuşlar. İnternetten sipariş veren de elden alan da patlıyor. Her iki türlü alışveriş yapan arkadaşım var bu sabah narkotik uyandırmış adamları. Ben herşeyi toplamak zorunda kaldım bu kötü haber yüzünden. Az bilinirliğinden çoğu dostumuz buraya yöneliyor ancak artık tehlikeli. Firmanın elden alanları okuması direkt katliam beyler, aman bunlara bulaşmayın. Sevgiyle kalın bir de mümkünse dumanla :)

Night owl

Müptezel
Buyur knka geçen arkadaşta almış galiba fırma patlamış büyük ihtimalle kendilerini yakmadıla4 herkesi okudular

Ü

Üye silindi 32564

Guest
Grow yapmak için gerekli olan demirbaş malzemeleri elden (kabin, gübre, ışık), diğer malzemeleri n11 Trendyol gibi farklı mağazalardan sipariş geçiniz. Aynı zamanda bu tür growshoplardan ürün alırken daima farklı adres, farklı kart verin. Bu yaşanan kaçıncı olay ama hala kendi adresine sipariş veren dostlar var. Dikkatli olun kankalar...

Ü

Üye silindi 34638

Guest
Elden alan deme kanka o zaman ona aklımı aldın. Nakitle olanalra bir şey olması sanırım imkanı yoktur di mi?

Ü

Üye silindi 34638

Guest
Arkadaşlar bu arada urbangarden ın okumasına falan gerek yok. Her şeyin faturasının kesildiğini biliyorsunuzdur herhalde. Dükkanla çok yüz göz olmalarına bile gerek yok. Faturalara bakarak bütün işi çözebilirler. Paylaştığın için teşekkürler dost.

Arkadaşlar dostlar bu grov shop larla alakalı birşey değil neden anlamıyorsunuz. Bu firmalar hangi kargo şirketleri ni kullanıyor yurt içi kargo veya Aras veyahut başka kargo firması. Memurlar savcılık kararıyla cokuyorlar kargo firması na çıkart bakalım diyorlar şu firmadan aldığın ürünleri nereye teslim ettin diye bunlarda kuzu kuzu söylüyor olay bu kadar.

Greenn

Üye
Ben dun telefonla aradim havale ile alisveris yapmak istiyorum diye olur dediler, overdrive almam lazim ibana gondermek sikinti yaratirmi, basimizi yemeyelim ? (Diger sitelerde pahali zikkim)

Gardaş kargo adresini farklı tutun hep ben yaşadığım eve veriyorum ama oda elden bulamadığım şeyleri en sağlam siteden söylüyorum grow tesisim evimde değil raaat

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    Night owl Night owl: ***