ustadlar yardımcı olun!! Çorbacı bitkim erkekmi dişimi ne yapmam gerekiyor bu süreçte boşuna uğraşmayıp öldürimi yoksa ne yapmalıyım???

Daha bu boyda belli olmaz kardeş benimde çorbacı bu dönemde nem ve sıcaklık ve ışık bu 3 üne dikkat edersen bitkin güzel olur bitkin 2 3 ay içinde büyüdüktüktwn sonra çiçeklenme dönemine girince görücen erkekmi dişimi yoksa çift cinsiyet (herma) şuanda dediğim şartları yerine getirmen lazım Buda benim bitki 24 günlük
İlk attığım foto yaprakları kesmeden önce lst eğitimi başladım toping yaptım bitkiye

Taylor

Yeni üye
o kesilen yapraklar kopuktu kopuk olan yerden makasla ufak düzelttim inmedim derine bide o yağ yapraktaki beyaz şey ne

o kesilen yapraklar kopuktu kopuk olan yerden makasla ufak düzelttim inmedim derine bide o yağ yapraktaki beyaz şey ne
Ben Lst eğitimi için eğdim bitkiyi toping yaptığım yerden çıkan yeni sömek dalları daha iyi ışık alsın diye sen ışık olarak ne kullanıyorsun ve kaç günlük bitkin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
  • Mest Mest:
  • lavrens lavrens:
    lavrens lavrens: ***** ******