Uzman kankalardan hasat için yardım ihtiyacım var.

Stregamz

Üye
Herkese selamlar,
Forumlarda bulabileceğim tum konuları okudum. Ama görsel içerikler silindiği için yanlış yapmaktan korkuyorum.ilk kez dalında bir çiçek ile karşı karşıyayım. Üstadlar daha önce birçok kez çiçek gordukleri için tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.
Herşeyi sora sora yaptım ,şimdi yine sorma zamanı sanırım. Şimdiden ilginize teşekkür ederim .

Çiçekler 5. Haftaya girdi. Canna serisi gübre kullanıyorum. Genetik power flower . Işık hps600 12/12

koşullar ile ilgili bir değişim yapmam gerekiyor mu ?Flush için ne zaman hazır oluruz?
Hasat için yüzde 10 amber rengi görüyorum zamanı mıdır?

@Canna @Kanka
@TheGodfather47
@mami10_

IMG_20220402_215346.jpg

IMG-20220403-WA0010.jpgIMG-20220403-WA0004.jpgIMG-20220402-WA0012.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_20220402_215346.jpg
    IMG_20220402_215346.jpg
    875.8 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:

Uzay11

Kıdemli Üye
Kankam henüz erken çok şeffaf duruyor, bence minimum 2 haftan daha var. Tavsiyem 2 hafta sonra bidaha bakalım. Bide tohumlar nerden, nerde yaşıyosun.

Ne yaptin dostum ne hasatı daha somekler şişmemiş bile bitki veg yeni tamamlamis asil gubreye ışığa şişsin

Stregamz

Üye
Ne yaptin dostum ne hasatı daha somekler şişmemiş bile bitki veg yeni tamamlamis asil gubreye ışığa şişsin
Dedim ya dostum dalında çiçeği ilk defa görüyorum reçine hissedince belki tamamdır dedim. Sömek sismesini bilmediğim için sorma ihtiyacı duydum. Genetiginde 7 hafta çiçek yazıyor , 5 hafta oldu çiçeğe gireli. Bu matikla haftaya flush atmak 1 hafta da kurumasını beklemek gerekiyor diye panikledim .

C

Canna

Guest
Herkese selamlar,
Forumlarda bulabileceğim tum konuları okudum. Ama görsel içerikler silindiği için yanlış yapmaktan korkuyorum.ilk kez dalında bir çiçek ile karşı karşıyayım. Üstadlar daha önce birçok kez çiçek gordukleri için tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.
Herşeyi sora sora yaptım ,şimdi yine sorma zamanı sanırım. Şimdiden ilginize teşekkür ederim .

Çiçekler 5. Haftaya girdi. Canna serisi gübre kullanıyorum. Genetik power flower . Işık hps600 12/12

koşullar ile ilgili bir değişim yapmam gerekiyor mu ?Flush için ne zaman hazır oluruz?
Hasat için yüzde 10 amber rengi görüyorum zamanı mıdır?

@Canna @Kanka
@TheGodfather47
@mami10_

Ekli dosyayı görüntüle 12380

Ekli dosyayı görüntüle 12369Ekli dosyayı görüntüle 12370Ekli dosyayı görüntüle 12371
Cok iyi gidiyorsun daha cok erken flush icin yazdim sana, bekle heyacanlanma, tahminim en az 3 haftan daha var, ama tam zamani sömeklerdeki trikomlar sana söyleyecek.

Legend86

Müptezel
Flush tam zamanı ama bi 3 gün daha beklesen daha iyi olur diye düşünüyorum , ayrıca yukarıda 2 Resimde boydan gördüğüm soldaki ağacın duruşuna hayran kaldım çok iyi büyümüş eline sağlık

C

Canna

Guest
Süper görünüyor eline saglik, trikomlara bak, ona göre hasat et.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
  • Q Qirve:
    Q Qirve: ********** ******** ***** *******