Viparspectranın LED'i

Magnifico

Yeni üye
Arkadaşlar forumda gezinirken şöyle bir linke denk geldim.
https://www.ubuy.com.tr/tr/search/index/view/product/B01B4GQ6MO/s/viparspectra-ul-certified-300w-led-grow-light-with-daisy-chain-full-spectrum-plant-growing-lights-for-indoor-plants-veg-and-flower/store/store

Daha önce bu şekilde LED kullanmış veya hakkında bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi beni bu led konusunda? Acaba çalışmasında soğutmasında ışığında bir sorun çıkar mı? Sağlam mıdır güvenilir midir? İnternette yazılana çizilene göre viparspectra iyi diyor ama ben bir de sizlerin fikrini sormak istedim.
Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

Ben kullanmadım ama söylentiye göre efsane viparspactra king marshydro ve daha 5. 6 tane daha sağlam markalar var. Çektiği elektriğin tam karşılığını verdiğini söylüyor kullanan arkadaşlar.

Ritimetkisi

Yeni üye
Kanka süper bi led ama türkiyeye gelirmi bilemem. Gelirsede nerden sipariş edilir. Ben sırf bu yüzden alamadım

Magnifico

Yeni üye
Cvp: Viparspectranın LED'i

Ritimetkisi' Alıntı:
Kanka süper bi led ama türkiyeye gelirmi bilemem. Gelirsede nerden sipariş edilir. Ben sırf bu yüzden alamadım

Kanka attığım linkte türkiyeye shipping var görünüyo bu covid mevzuları falan geçince bi bak istersen. Ben zaten almayı düşünüyodum mh de hps de ısı sorunu oluyo diye şimdi siz böyle diyince iyice cesaretlendim ama biraz daha araştırırım yine.

nkinnear

Yeni üye
Kankam önce siteyi google'a yaz bi araştır linkini attığın site kolpadır kesinlikle alışveriş yapmanı tavsiye etmem

Magnifico

Yeni üye
Cvp: Viparspectranın LED'i

nkinnear' Alıntı:
Kankam önce siteyi google'a yaz bi araştır linkini attığın site kolpadır kesinlikle alışveriş yapmanı tavsiye etmem

Olabilir doğru diyosun zaten hemen saniyesinde sipariş vermeyi düşünmüyorum bakınıyorum. Bir de yeni aklıma geldi gümrük vergisi diye bi mevzu var bir de yeni çıkan bir kanunda LED ışıklara +%20 vergi uyguluyolarmış gümrükte yani ben uygun diye düşünüyodum ama oradaki fiyatın üstüne otomatik bi 500 tl ekleniyo sanırım.

muptinho

Üye
Arkadaşlar forumda gezinirken şöyle bir linke denk geldim.
https://www.ubuy.com.tr/tr/search/i...-for-indoor-plants-veg-and-flower/store/store

Daha önce bu şekilde LED kullanmış veya hakkında bilgisi olan varsa aydınlatabilir mi beni bu led konusunda? Acaba çalışmasında soğutmasında ışığında bir sorun çıkar mı? Sağlam mıdır güvenilir midir? İnternette yazılana çizilene göre viparspectra iyi diyor ama ben bir de sizlerin fikrini sormak istedim.
Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum
Slm kardeşim. Aldın mı viparspectra bende alıp almamak arasında gel git yaşıyorum bilgi verirsen sevinirim kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G Groww:
    ********** ********* ***** ******** * **** *** ********* ********* hahahaha******* ****** hahahaha** *** hahahaha ********* *** ********** ***** ******** ********* ****** ***** ******* *** ****** ***** *** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha
  • C clackster:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ****** ***** ******* **** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha ******* ********* hahahaha******** ********* * ** **** ** hahahaha ******* *** ********** hahahahahahahaha********** ****** ****** ***** *****
  • C clackster:
    ******* hahahaha ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ********** **** hahahaha ** *** ** ** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ****** *** ***** **** ********** ********* *** ***** ***** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha***** * hahahaha* ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    ******* ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • C clackster:
    hahahaha *******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ***** *** ******* hahahaha*** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ***** ** ** ********* ** ********** *** hahahaha**** ********* ***** ******** * **** *** ********* ********* hahahaha******* ****** hahahaha** *** hahahaha ********* *** ********** ***** ******** ********* ****** ***** ******* *** ****** ***** *** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ********* ***** ** ******* ** ***** ********* ********** ***** ** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** *** ******** ********