Yağmur geliyo kankalar

4x4

Yeni üye
Kankalar ağacın olduğu yeri deli gibi hava durumundan takip ediyorum.
4 güne sağlam yağmur geliyor. Çiçeklenmenin tahminimce son iki haftasındayım . Indica baskın hybrid bi genetik gibi ama ne olduğunu bilmiyorum .
Şimdi bu 2-3 gün yağmur yese sizce ne olur ? gidip kessem olmıcak muşamba filan atsak etiket olucaz , çözemiyorum help pls

Aliço

Yeni üye
Cvp: Yağmur geliyo kankalar

4x4' Alıntı:
Kankalar ağacın olduğu yeri deli gibi hava durumundan takip ediyorum.
4 güne sağlam yağmur geliyor. Çiçeklenmenin tahminimce son iki haftasındayım . Indica baskın hybrid bi genetik gibi ama ne olduğunu bilmiyorum .
Şimdi bu 2-3 gün yağmur yese sizce ne olur ? gidip kessem olmıcak muşamba filan atsak etiket olucaz , çözemiyorum help pls

Kanka aynı durumdayız el mahkum mecbur yapmur görücekler ama canını sıkma yağmurdan sonra bitkiye sapından tutup sağlamca salla silkele suyunu atsın küf yapmasın sıkıntı olmaz dediler forumda ki kardeşler

4x4

Yeni üye
Sağolun kankalar işimi vermek gibi olmasın ama 3.5 metre ağaç muşambayla sarsam çok etiket gençler ayıkır diye tripteyim çarşamba geliyomuş yağmur artık günübirlik yola çıkıcam gidicem bakıcam büyük ihtimalle keserim.

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: Yağmur geliyo kankalar

4x4' Alıntı:
Sağolun kankalar işimi vermek gibi olmasın ama 3.5 metre ağaç muşambayla sarsam çok etiket gençler ayıkır diye tripteyim çarşamba geliyomuş yağmur artık günübirlik yola çıkıcam gidicem bakıcam büyük ihtimalle keserim.

Adı nedir kankam Fotoğraf atsana... Güneş çıkınca kuruyor eğer çıkarsa benim indica vardı hiç küf yapmadı...  sürekli yüksek nem  küf yapar yağmurdan daha kötüdür fuhuşlanmış olur :) Ben olsan dokunmam dokunmuyorumda zaten o küf işi genelde İndoor da oluyor zaten son iki haftasında ne Thc yapacaksa yapar ve büyür... ben karışmam fakat hiç kendiminkikete müdahalede etmem Reis küflense ne kadar küf yapacak hiç mi içilmeyecek sanki. :)))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** **
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha********
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha*****
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** *** ** hahahaha ***
  • Mordecai Mordecai:
  • ax-b ax-b:
    ********** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • ax-b ax-b:
    ***** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    *** ******** ** ****** * hahahaha** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: ********** ** ****** ***** *********