Yapış Yapış Mari

convik

Doktor
Gençler selamlar, çorbacıdan 600'e bunları aldım lakin koyu rengi ve yapış yapış hissiyatından dolayı spreyli olduğunu düşünüyorum. kafası bi tık ağırdı onun harici bi değişiklik sezmedim, nedir ne değildir anlayan var mı?

Fotodakiler kenevir hocam ama üstüne bir şey sıkmışlardır bilemem. Ama genelde spreyli ürün ota da pek benzemez.

Kafası ilk nefesle hemen vuruyorsa ordan anlayabilirsin.

Trefalgar

Kıdemli Üye
Öğütülmüş ot paranın arasına koyduğunda falan yapışır kağıda. Tek nefeste lann bu nasil kafa moduna sokmuyorsa spreyli değildir

Yestafo

Kıdemli Üye
Kanka bu mari ama full kimyasal gübre ile büyütülmüş sigara büyüten kimse basmış kimyasalı.

szrlkrsii

Müptezel
ya bi şey dicem bana kızacaklar bu bir şehir efsanesi vallahi billahi kızmayın abilerim babalarım ablalarım ya siz koca koca insanlarsınız spreyli sigara nedir, mari olmuş sömeklenmiş sigaraya hangi akıl hangi hizmet gidip niye sprey sıksın 1 ton uğraşsın içer geçer, bonzai tadında bos sigaralar onlar cakmak gazı AM tarzı tarım ilaçlarıyla falan yapılıyor çok fazla kirli bilgi var fotoğraftaki ise mis gibi sigara sar da icelim kral :'))

szrlkrsii

Müptezel
ya bi şey dicem bana kızacaklar bu bir şehir efsanesi vallahi billahi kızmayın abilerim babalarım ablalarım ya siz koca koca insanlarsınız spreyli sigara nedir, mari olmuş sömeklenmiş sigaraya hangi akıl hangi hizmet gidip niye sprey sıksın 1 ton uğraşsın içer geçer, bonzai tadında bos sigaralar onlar cakmak gazı AM tarzı tarım ilaçlarıyla falan yapılıyor çok fazla kirli bilgi var fotoğraftaki ise mis gibi sigara sar da icelim kral :'))
spreyli sigara dedikleri sprey nasıl yapılıyor neye uygulanıyor biliyorum, az cok herkes bu işlerin içinde tarla köy sigaraları vs olsa neyse ama üstünde mis gibi thc var bu işleri bilen adamların böyle konuşması beni güldürüyor yapmayın allah aşkına :') Thc var mi bakın yapıs yapıs var kafa yapan bir madenın uzerıne adam bi daha gidip niye uğraşsın mantıklı düşünün bi?

Azer

Üye
spreyli sigara dedikleri sprey nasıl yapılıyor neye uygulanıyor biliyorum, az cok herkes bu işlerin içinde tarla köy sigaraları vs olsa neyse ama üstünde mis gibi thc var bu işleri bilen adamların böyle konuşması beni güldürüyor yapmayın allah aşkına :') Thc var mi bakın yapıs yapıs var kafa yapan bir madenın uzerıne adam bi daha gidip niye uğraşsın mantıklı düşünün bi?
Görüntüden anlayamazsın dostum çok koşturduk zamanında adamın 150 200 gram sigarası oluyo beş para etmez veriyo kanala ucuzdan elinde kalağacına kanal ilaçlıyo sigarayı skunk olarak sürüyo piyasaya yıllardır böyle döner bu

Grow4ever

Yeni üye
doğrudur kanka neden kızalım fikir almak için açtım zaten, sokakta her türlü şeye denk geldiğimizden insan sorguluyor artık normal olarak :)

Mordecai

Moderator
bu genetik indoor sigaraya benziyor kanka spreyli olacağını sanmıyorum,ancak maksimum verim almak için sentetik gübrelerle yetiştirilmiş olabilir.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
üniversitedeki ev arkadaşım torbacılıktan içeri girmiş bir gençti.. ve sayesinde growa başladım torbacıyı bıraktım. zira bir dünya yöntem var boktan sigarayı daha içilebilir hale getirmek için. gözümün önünde yaşanan bir durum olduğu için, yüzde yüze emin olarak söylüyorum evet sigaraya bazı kimyasallar uygulanıyor...

bunu anlamak neredeyse imkansız ama anlamanın en gerçeğe yakın yolu, daha 1. nefeste kafaya kurşun gibi girmesi, 15 dk saçma sapan ağır bir kafa ve 15 dk sonra normale dönme sürecinin başlamasıdır...

sen yapış yapış diyorsun, bu uygulamalar sigarayı yapış yapış yapmıyor tam tersi kağıt gibi oluyor sigara yırtılıyor adeta... bence seninkinin thc si yüksek kardeşim ve güzel sigara :)

MarijaneyTR

Doktor
Gençler selamlar, çorbacıdan 600'e bunları aldım lakin koyu rengi ve yapış yapış hissiyatından dolayı spreyli olduğunu düşünüyorum. kafası bi tık ağırdı onun harici bi değişiklik sezmedim, nedir ne değildir anlayan var mı?

Kanka geçen hafta arkadaş dedi birinde güzel sigara var gidip Alicam harmanım . Dedim tamam git al benimki olana kadar . Gitti aldı lemon Haze diye fakat mali açıp baktığımda tohumsuz sigaraydi fakat thc oranı hiç yoktu yapış yapış değildi kuruydu . Güldüm dedim bu mari değil . Mariysede ilacliydi Allah şahit olsun bir çiftli yaptı içtik kafamdan çıksın diye Allah'a dua ettim . Ben hayatımda bu kadar lanet kafa yaşamadım . Ertesi gün vücuduma vurdu . Spreyli sigara kendisini belli ediyor az çok . Koku sıfır dı thc yapışkanlık yoktu . En güzeli evinde organik yetiştirmek . Torbaciya tövbe.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ****** ***** ** ***** ***** ********** *** ****** hahahahahahahaha*** ****** hahahaha hahahaha* ***** *** hahahaha*** ******** ********** **** *** ******** ***** **
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha ********** **** ******** *********
  • kkush kkush:
    ******* ** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ****** **** *** ******** **** ********** **** **** ****** ******* hahahaha**** ********** ******* hahahaha* *******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******** ***** hahahaha* hahahaha*** ** **** hahahaha **** *** *** * **** hahahaha ********* ******** hahahaha ***** *
    **** ******* ********** ********* ****** ** ** **** **** ***** hahahaha ********** **** ******** *********
  • 2 2008Grower:
  • kkush kkush:
    ***** ****** ********** ***** **** ******* **
  • kkush kkush:
    ** *** *** hahahaha ******* **
    +2
    ****** ********* *** ********** *** *** *** ******* **** ***** ** **** hahahaha ***** ****** ******* ******** ****** ******* ** hahahaha **** ***** ***** ******** ***** hahahaha* hahahaha*** ** **** hahahaha **** *** *** * **** hahahaha ********* ******** hahahaha ***** *
    +1
  • 2 2008Grower:
    ********** ***** hahahaha ****** hahahaha ********
    ***** hahahaha*** ***** ********** ***** ******* ***** ** **** ******* ******** ********* ******* ***** hahahaha******** ********* *** ********** *** *** *** ******* **** ***** ** **** hahahaha ***** ****** ******* ******** ****** ******* ** hahahaha **** ***** *****
    **** ***** ******* ***** ***** ***** ******* ** ********* ******** ******* hahahaha* **** ******* ** hahahaha** ********** ***** ********* ***** hahahaha***** ******** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ****** ********** ****** ******* ******** hahahaha** ***** ** hahahaha **
    +1
    ***** ********** **** ***** ******* ***** ***** ****** ******* ** ********* ******** ******* hahahaha* **** ******* ** hahahaha** ********** ***** ********* ***** hahahaha***** ******** hahahaha*
    *** ********** * ********* **** hahahaha
    **** **** **
    ******** hahahaha****
    hahahaha* ***** ********** ******* ********
    ********* **** hahahaha****** ********** *****