Yaprağın sorunu ne ?

Zagartin

Üye
Tamam, ben biraz dinleneyim, bütün foruma yetsimem. Bak kac tane ordinyasrüs var, birazda onlar koltuk atsin. Kac tane doctor var.
Kanka vakit ayırmandan dolayı ben seninde keyif aldığını düşünmüştüm yardım etmekten seni yoracağını hesaplamadım bundan sonra etiketlemem sende bi kafanı dinlersin.

Arkadaşlar arama yapmıyorlar demiş ama forumun arama motoru çok kötü. Ben şahsen 20-30 kez aramayı kullandım fakat faydalı sonuçlara ulaşmak çok zor.
kanka calmag veriyorum ama diğer gübrelerle beraber.calmagı boş sulamada mı vereyim yoksa sprey olarak mı.birde spray nasıl oluyor tam olarak sadece yapraklara mı fıslıyoruz çiçeklerede mi ? her bitkiye 1 lt fısfıs mı
CalMag diğer gübreler ile verilmez. CalMag topraktan vereceksen suyun ph'ını 7-7.5 ayarlayıp 1lt suya 2ml calmag olacak şekilde sadece calmaglı sulama yap. Spray olarak vereceksen 1lt suya 1.5ml calmag yapıp spray yapabilirsin. Sprayde ph önemli değil.. Ve sprayi ışıklar kapanmadan hemen önce yap. Işıklar açıkken spray yapılmaz.

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka vakit ayırmandan dolayı ben seninde keyif aldığını düşünmüştüm yardım etmekten seni yoracağını hesaplamadım bundan sonra etiketlemem sende bi kafanı dinlersin.

Arkadaşlar arama yapmıyorlar demiş ama forumun arama motoru çok kötü. Ben şahsen 20-30 kez aramayı kullandım fakat faydalı sonuçlara ulaşmak çok zor.

CalMag diğer gübreler ile verilmez. CalMag topraktan vereceksen suyun ph'ını 7-7.5 ayarlayıp 1lt suya 2ml calmag olacak şekilde sadece calmaglı sulama yap. Spray olarak vereceksen 1lt suya 1.5ml calmag yapıp spray yapabilirsin. Sprayde ph önemli değil.. Ve sprayi ışıklar kapanmadan hemen önce yap. Işıklar açıkken spray yapılmaz.
Evet kanka keyif aliyorum, ama cok fazla oldu, biraz dinleneyim, gene baslarim yorum yazmaya, su anda sadece bana yazanlara cevap yaziyorum.

Evet kanka keyif aliyorum, ama cok fazla oldu, biraz dinleneyim, gene baslarim yorum yazmaya, su anda sadece bana yazanlara cevap yaziyorum.
sorun yok kanka sende haklısın,sadece bilgili kankalarımızdan bişe öğrenmeye çalışıyoruz ama kimin ne yaşadığını bilemeyiz.kendi adıma teşekkür ederim yardımcı olduğun için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    **** ******* hahahaha ***** ****** **** ****** ********** ********** *****
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
    ****** *** ******** ***** ********** *** ** **** ******** ******** **********
  • zero00 zero00:
    ********* hahahaha* ****** hahahaha **** **** hahahaha**
  • Mest Mest:
    ***** **** ****** ********* *** *** ****** ****** ****** ****** ********* ****
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
    hahahaha** ********** * **
  • Mest Mest:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mest Mest:
    **** hahahaha ***** ****** ********* hahahaha* ***
  • Emmy Emmy:
    hahahaha*** *****