Yaprakların sarkması ?

Emmy

Müptezel
Bitki besini alt yapraklardan tedarik ediyor hareketli elemanlar eksik azot fosfor potasyum kalsiyum gibi salmalar drenajın iyi değilse yapar kanka geçmiş olsun

kanka 2 gün önce gübreli su uyguladım 1.250 ml toplamda 2.500 ml 1.05 ml grow 4 ml bloom 2 ml topmax 6.5 ml heaven 6.5 ml acti vera
besin eksikliğinden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.
nacizane fikrim ışık mesafesi yüzünden olduğunu düşünüyorum 20 cm ara vardı ölçtüğümde 11 cm kadar düşmütü biraz ışığı yükselttim birde
2 gün önce alt yaprakları temizledim ondan dolayı stresse de girmiş olabilirler bu konuda ne düşünüyorsun mantıklı mı sence

birde şöyle bir mesele var. Mesela 05.00 da ışık açılıyor saat 19.00 kadar yapraklar sarkık durmuyor bir saaten sonra sarkmaya başlıyor çözemedim

Nazim_Red

Doktor
İçerdeki havayı atiyor musun fanı kapatıyor musun uykuda, bu sorunu çözmek için ışıkları kapattığında 15 dk daha rüzgar fanlarını açık bırak serinlesin bitki, sebebi touch lamba kasaları ısındığı için geç soğuyor, nem arttırabilirsin, gubresel faktörleri veren olarak sen daha iyi biliyorsun

Yesil888

Ordinaryüs
Alt yapraklarin sararmasi normal, bitki besin cekiyor, yapraklarin sarkmasi ise bitki alistigi isik düzenini biliyor ve tamam birazdan isiklar kapanacak diye uyku moduna geciyor. Karanlikta uyku modundaki bitki yapraklarini salar. Bu bir sorun degil.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha ********** **** ******** *********
  • kkush kkush:
    ******* ** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ****** **** *** ******** **** ********** **** **** ****** ******* hahahaha**** ********** ******* hahahaha* *******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******** ***** hahahaha* hahahaha*** ** **** hahahaha **** *** *** * **** hahahaha ********* ******** hahahaha ***** *
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** ******* ********** ********* ****** ** ** **** **** ***** hahahaha ********** **** ******** *********
  • 2 2008Grower:
  • kkush kkush:
    ***** ****** ********** ***** **** ******* **
  • kkush kkush:
    ** *** *** hahahaha ******* **
    +2
    ****** ********* *** ********** *** *** *** ******* **** ***** ** **** hahahaha ***** ****** ******* ******** ****** ******* ** hahahaha **** ***** ***** ******** ***** hahahaha* hahahaha*** ** **** hahahaha **** *** *** * **** hahahaha ********* ******** hahahaha ***** *
    +1
  • 2 2008Grower:
    ********** ***** hahahaha ****** hahahaha ********
    ***** hahahaha*** ***** ********** ***** ******* ***** ** **** ******* ******** ********* ******* ***** hahahaha******** ********* *** ********** *** *** *** ******* **** ***** ** **** hahahaha ***** ****** ******* ******** ****** ******* ** hahahaha **** ***** *****
    **** ***** ******* ***** ***** ***** ******* ** ********* ******** ******* hahahaha* **** ******* ** hahahaha** ********** ***** ********* ***** hahahaha***** ******** hahahaha*
  • kkush kkush:
    ****** ********** ****** ******* ******** hahahaha** ***** ** hahahaha **
    +1
    ***** ********** **** ***** ******* ***** ***** ****** ******* ** ********* ******** ******* hahahaha* **** ******* ** hahahaha** ********** ***** ********* ***** hahahaha***** ******** hahahaha*
    *** ********** * ********* **** hahahaha
    **** **** **
    ******** hahahaha****
    hahahaha* ***** ********** ******* ********
    ********* **** hahahaha****** ********** *****
  • 2 Chat bot:
  • 2 Chat bot:
  • X Xşahıs:
    ******* ***** ********* ******* hahahaha
    ***** ********* ******** ********** ******** *** hahahaha*****

******* ***** ********* ******* hahahaha
    TabldotLife TabldotLife: ***** ********* ******** ********** ******** *** hahahaha***** ******* ***** *********...